Klairs

Ár:   $1.99   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   $1.99
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, nyugtató fátyolmaszk 100% pamutból, fél üvegnyi hidratáló eszenciával átitatva.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sziluetta

2021. április 23.

Alapvetően relaxációs célra rendeltem, még pont belefért a rendelés összegbe, amit terveztem így gondoltam miért ne. Nekem sajnos nem jó a vágása, sehogy se tudom úgy rakni, hogy jól álljon, és mindig van egy rész, ami így nem kap rtendesen a cuccból. De ettől függően beváltotta az ígéretét, nyilván nem egy ilyen terméktől és egyszeri használattól várom a csodát. Hidratált, nyugtatott, feltöltött kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

javi

2021. március 29.

Én a Tencel változatot használtam. Maga a maszk a felénél ketté van vágva, így könnyebb az arcra igazítani. Nagyon kellemes és nyugtató. A száraz foltokat és a bőr húzódását is csökkentette. Ami a tasakban maradt azt egy kis tégelybe tettem, még két használatra volt elég. Nem igazán szoktam drágább arcmaszkokat venni, de ennek szerintem tovább tart a hatása. Ettől függetlenül pl. a Baleásakat is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

kdorci

2020. augusztus 31.

Szeretem ezt a maszkot. Szépen hidratálja az arcom, felfrissít. A tasakban maradt szérumot pedig még utána is használom minden nap, amíg elnem fogy, hogy ne menjen kárba semmi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Blondie74

2018. szeptember 8.

Az egyik kedvenc maszkom! Vizhiányos bőrre tökéletes, 30+ percig volt fent utána bőröm puha, sima és ráncmentes lett. A zacskóban lévő szérum még 2 estére elegndő volt, tisztítás sé tonizálás után csak rákentem az arcomra, krém sem kellett.
1000 Ft egy maszk, nem olcsó, de eddig messze a legtartósabb eredményű az eddigiek közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

stunde67

Korcsoport: >54
2018. március 24.

Nagyon szerettem használni egy időben többször rendeltem, több mint fél órát volt rajtam a maszk, utána mindig nagyon puha és hidratált volt a bőröm. Érdemes kipróbálni. Csak azért nem használom, mert már nem rendelek a wishtrendről

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 24.

Marietta1977

2017. október 2.

Wishtrendről rendeltem, egy csomag része volt. Mivel a maszkokat imádom, nem volt kérdés, hogy kipróbálom. Nagyon gazdagon átitatott krémmel, két alkalomra is bőven elég.
Nekem kicsit csípte a szememet de lehet csak azért mert azért a maszki kialakítása nem tökéletes, a szememnél nem volt eléggé kivágva és nyilván már mikor rajtam volt, akkor nem vettem le hogy kicsit igazítsak rajta.
Bőven 30 percet is elvoltam vele, nem zavart az arcomon, jó érzés volt.
Mikor már kétszer használtam a maszkot, még kicsavartam hogy kinyerjem belőle a maradék terméket is, és azzal átmasszíroztam az arcomat, nyakamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 2.

Bőven 30 percet is elvoltam vele, nem zavart az arcomon, jó érzés volt.

mstindigo

2017. augusztus 23.

Nagyon szuper ez a maszk, óriási kedvencem lett. Tényleg remekül hidratál, vízhiányos bőrnek igazi áldás! Én is jóval tovább rajta szoktam hagyni az arcomon. Sose irritálta az érzékeny bőrömet, sőt, inkább nyugtat, nagyon szeretem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Lencseee

2017. március 22.

Én még tavaly az egyik whistrendes rendeléskor tettem be egy tizes csomagot a kosaramba. Nagyon tetszik. Igaz, a használatára fel kell készülni...talán két rész is lemehet a kedvenc sorozatomból, mire nem sajnálom levenni a maszkot az arcomról...:-) Ez is egy drágább kategória, nem az 400 HUF-os, de ár-élmény egyenesen arányos. (Többet többért, de ennyit meg is érdemel az ember lánya ünnepnapokon;-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

ursuska

2017. március 13.

Próbacsomagban jött hozzám, még 3 fajta "nagyobb nevű" társával (pl. benton), de az egyik kedvencem lett mindközül. Vízhiányos bőröm majdnem szárazra szívta a kendőcskét. Én majdnem egy órát hagytam az arcomon, majd a tasakban maradt szérumot a bőrömbe masszíroztam. Napokig tartó hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Ata358

2017. január 8.

10+1 darabos csomagot rendeltem belőle, de úgy érzem sosem fog elfogyni. Egy használat után még nagyon sokáig extrán hidratált marad az arcom, nagyon jó termék. Az egyetlen hátránya az illata, teljesen fölösleges bele a parfüm és szerintem ennek még nem is jó az illata így. De mivel nem irritált egyáltalán, ez nem lesz akadály.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.