Klairs

Ár:   $1.99   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   $1.99
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, nyugtató fátyolmaszk 100% pamutból, fél üvegnyi hidratáló eszenciával átitatva.

kdorci

2020. augusztus 31.

Szeretem ezt a maszkot. Szépen hidratálja az arcom, felfrissít. A tasakban maradt szérumot pedig még utána is használom minden nap, amíg elnem fogy, hogy ne menjen kárba semmi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Blondie74

2018. szeptember 8.

Az egyik kedvenc maszkom! Vizhiányos bőrre tökéletes, 30+ percig volt fent utána bőröm puha, sima és ráncmentes lett. A zacskóban lévő szérum még 2 estére elegndő volt, tisztítás sé tonizálás után csak rákentem az arcomra, krém sem kellett.
1000 Ft egy maszk, nem olcsó, de eddig messze a legtartósabb eredményű az eddigiek közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

stunde67

2018. március 24.

Nagyon szerettem használni egy időben többször rendeltem, több mint fél órát volt rajtam a maszk, utána mindig nagyon puha és hidratált volt a bőröm. Érdemes kipróbálni. Csak azért nem használom, mert már nem rendelek a wishtrendről

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

Marietta1977

2017. október 2.

Wishtrendről rendeltem, egy csomag része volt. Mivel a maszkokat imádom, nem volt kérdés, hogy kipróbálom. Nagyon gazdagon átitatott krémmel, két alkalomra is bőven elég.
Nekem kicsit csípte a szememet de lehet csak azért mert azért a maszki kialakítása nem tökéletes, a szememnél nem volt eléggé kivágva és nyilván már mikor rajtam volt, akkor nem vettem le hogy kicsit igazítsak rajta.
Bőven 30 percet is elvoltam vele, nem zavart az arcomon, jó érzés volt.
Mikor már kétszer használtam a maszkot, még kicsavartam hogy kinyerjem belőle a maradék terméket is, és azzal átmasszíroztam az arcomat, nyakamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Bőven 30 percet is elvoltam vele, nem zavart az arcomon, jó érzés volt.

mstindigo

2017. augusztus 23.

Nagyon szuper ez a maszk, óriási kedvencem lett. Tényleg remekül hidratál, vízhiányos bőrnek igazi áldás! Én is jóval tovább rajta szoktam hagyni az arcomon. Sose irritálta az érzékeny bőrömet, sőt, inkább nyugtat, nagyon szeretem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Lencseee

2017. március 22.

Én még tavaly az egyik whistrendes rendeléskor tettem be egy tizes csomagot a kosaramba. Nagyon tetszik. Igaz, a használatára fel kell készülni...talán két rész is lemehet a kedvenc sorozatomból, mire nem sajnálom levenni a maszkot az arcomról...:-) Ez is egy drágább kategória, nem az 400 HUF-os, de ár-élmény egyenesen arányos. (Többet többért, de ennyit meg is érdemel az ember lánya ünnepnapokon;-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

ursuska

2017. március 13.

Próbacsomagban jött hozzám, még 3 fajta "nagyobb nevű" társával (pl. benton), de az egyik kedvencem lett mindközül. Vízhiányos bőröm majdnem szárazra szívta a kendőcskét. Én majdnem egy órát hagytam az arcomon, majd a tasakban maradt szérumot a bőrömbe masszíroztam. Napokig tartó hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Ata358

2017. január 8.

10+1 darabos csomagot rendeltem belőle, de úgy érzem sosem fog elfogyni. Egy használat után még nagyon sokáig extrán hidratált marad az arcom, nagyon jó termék. Az egyetlen hátránya az illata, teljesen fölösleges bele a parfüm és szerintem ennek még nem is jó az illata így. De mivel nem irritált egyáltalán, ez nem lesz akadály.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

monike

2016. május 26.

Most nem éreztem szükségét, hogy extrán hidratáljam a bőröm, de mivel most kaptam ajándékba, most próbáltam ki: nekem még egy óra után sem szívta fel teljesen a bőröm, pedig a végén még szobabicikliztem is benne 20 percet!:-P Nekem nem jó érzés volt az arcomon, de ez valószínűleg annak köszönhető, hogy felrakás előtt a hűtőben tároltam, és úútálom a hideget...Viszont miután levettem, nagyon meglepődtem: még soha nem láttam a szemem alatti részt ennyire kipihentnek (pedig ugye nem pihentem a viselése közben) :-O Biztos szétnézek még a többi Klairs termék között, mert ez így elég meggyőző!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 26.

heyitseszter

2016. április 24.

Wishtrendes rendelés mellé kaptam még az ősz elején ajándékba. Akkor még nem tudtam mi lesz a sorsa, mert a bőrömnek nem igazán volt akkoriban szüksége extra hidratálásra. Aztán megérkezett a hűvösebb idő, és a tél folyamán véletlenül jutott eszembe, hogy ki kellene próbálni.

Első fátyolmaszk élmény. Nagyon gazdagon átitatva a termékkel. Emlékeim szerint negyed órát írnak használatra, de inkább at olvastam, hogy érdemes akár 1 teljes órán át fennhagyni a maszkot. A felhelyezés egyszerű és kényelmes. A levételkor a maszkon maradt terméken bemasszíroztam az arcomba, az eredmény nagyon hidratált bőr, ami több napon át megmaradt, akár csak egy kozmetikai kezelés. Csak jót tudok elmondani, egyedül az illatanyag jó lenne ha nem lenne, mert alapvetően az illatmentes kozmetikumokat preferálom. Tudtommal a wishtrend által kizárólag forgalmazott termék a klairs, onnan lehet rendelni. Azóta körbenéztem a márka háza táján, és akad egy-két másik ígéretes darab is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.