Kleenex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. november 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Az utántöltő csomagot kimondottan a Kleenex dobozhoz tervezték,hogy Ön újra és újra használni tudja.

Biológiailag lebomlik,így a toalettcsészébe dobható. Az optimális használat érdekében,kérjük ne öblítsen le 2-nél több törlőkendőt egyszerre.

Felnőttek és 3 évnél idősebb gyermekek részére.

Kiszerelés: 42 lap

Judiit

2013. január 20.

Akciósan vettem DM-ben . Nagyon finom már-már textiles hatású a kendő . Az illata is kellemes finom és diszkrét. De..... a mérete szerintem kisebb, mint a DM saját márkásé.
Nálunk bevált. Ha akciós, akkor veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 20.

Nálunk bevált. Ha akciós, akkor veszek még.

vivuss87

2012. november 27.

Nekem is volt már ilyen, semmi problémám nem volt a csomaggal, az utolsó darab is nedves volt. De szerintem egy DM saját márkás simán kenterbe veri, és még olcsóbb is. Nem venném újra. Amúgy célnak természetesen megfelel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice