Klorane

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. április 11.

Kategória:   Hajápolók

Díjnyertes szárazsampon csalánkivonattal

Frissenmosott kinézetűvé teszi a hajat, és tartást ad neki.

asdf27

2019. november 4.

A tesomnak vettem ajándékba, őt annyira nem izgatta, úgyhogy én próbáltam ki, és nagyon jó. Utazás előtt nem volt már se kedvem se időm hajat mostni, gyorsan felkaptam, befújtam vele a hajtöveket a szükséges helyeken. Fésülés után a hajtövek frissek, a haj megemelkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Sepi49

2017. február 9.

Külföldön vettem, első szárazsamponom volt. Nem rossz termék, egy nappal ki lehet tolni vele a hajmosást, de a szaga borzalmas. Mikor először használtam megijedtem hogy milyen fehér fejem lett tőle de belemasszírozva a hajtövekbe és átfésülve tényleg nem látszik és meg is emeli kicsit a hajat. Egynek jó volt, de keresek valami olcsóbbat ami itthon is beszerezhető:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

e.m.e.s.e

2016. december 26.

Annak ellenére, hogy ez kifejezetten zsíros hajra való, a klasszikus "oat" verziót sokkal jobban kedvelem, véleményem szerint hatásosabb. Ezt is elhasználom, de újrarendelni csak a másikat fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

lianex

2015. augusztus 9.

Ha az első használat után véleményeztem volna, most jöhetnék vissza javítani. A nehézkes beszerzés után az első benyomásom ugyanis az volt, hogy ez valami rettenetes, mert olyan porfelhő borult rám, hogy zuhanyoznom, hajat mosnom, és szellőztetnem kellett utána. Néhány hétre félretettem, aztán csak elővettem újra, mert piszkált a dolog, hogy ennyi pénzért ne adjanak már vackot. És jól tettem, mert a második használattól már nem porzott annyira, és miután hajszárítóval egy perc alatt átfújattam a hajam, teljesen vállalható volt az eredmény, frissnek tűnő, jó tartású frizurám lett. Az illata nem különösebben zavar, hamar eltűnik. Ha nem lenne ilyen drága, és kapható lenne drogériákban, talán elgondolkodnék rajta, hogy lecserélem a jelenlegi kedvenc Balea és Schauma szárazsamponjaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

rea3

2015. február 17.

Az első szárazsamponom volt. Eleinte segített, de a flakon végén már egyáltalán nem és alig vártam, hogy elfogyjon, mert rettenetesen büdös, legalábbis az én orromnak az. Leginkább a dohos szag, ami eszembe jut róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 17.

edke

2014. július 8.

Le a kalappal! :)) Nem nehezíti el a hajat, tényleg majdnem pont olyan, mint a frissen mosott haj. :)
Ja és ez a kimondottan zsíros hajra ajánlott változat elvileg, bár gondolom nem sok különbség van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Josie

2014. június 13.

Én véletlenül ezt vettem meg második alkalommal. Hatása szerintem ugyanolyan jó mint a másiknak, nem vettem észre semmiféle különbséget. Mindig gondolkozom, hogy egy olcsóbb kategóriásra cserélem, de nekem annyira bevált hogy nem tudok ellenállni neki és újra veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Mila85

2014. május 27.

De fura, esküdni mertem volna, hogy már véleményeztem ezt a terméket, vagy a másikat. De nem, - úgy látszik ahogy "öregszek" úgy romlik a memóriám - pedig elhasználtam egy-egy flakont mindkettőből. Nos, a zaboshoz képest szerintem csak az illat a különbség. Azért ezt vettem második alkalommal, mert nekem zsíros a hajtövem, úgyhogy gondoltam fasza, akkor ez lehet még jobb lesz mint a zabos, pedig az is szuper, és a tökéletes száraz sampon, nem sajnáltam érte a pénzt. Ennek a csalánosnak sokkal enyhébb az illata. Tehát ha a másik valakinek túl intenzív (számomra az, annak ellenére hogy nagyon jó illat, de én csak a parfümömet szeretem árasztani magamról), akkor ezt válassza, ennek nagyon kis halovány az illata, kellemes, de nagyon enyhe. Amúgy hatásában szerintem teljesen egyezik a másik változattal. Újraveszem!
Újravettem, 3. flakon, nincs az az isten, az a komment, az az ár amiért még egyszer valaha hűtlenkednék tőle.Szuper:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.