Kneipp

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. november 25.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdősó mandulaolajjal

A Kneipp fürdőkristályok természetes tisztaságú termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall ősi eredetű sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. Ez a só mentes kémiai adalékoktól, környezeti behatásoktól és természetes nyomelemeket tartalmaz.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek nélkül (pl. parabének), színező anyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolva. A Kneipp környezetvédő- és újrahasznosítást támogató vállalati filozófiát követ és tagja a németországi „Emberek és állatok jogaiért” szervezetnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tvylvis

2018. február 21.

Nem feltétlenül mandulás illat, inkább egy parfümös, krémes, körbeölelős. Jó volt csobbanni benne, de az üveges verziója szerintem sokkal jobb. Abban sokkal több a mandulaolaj, érezhetően ápolja a bőrt. Ez inkább csak nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

ALettah

2017. május 31.

Az illata azonnal megcsapott, ahogy kibontottam a kis tasakot, túl erősnek tűnt, de vízben feloldva sokkal kellemesebb. Illatos, relaxáló érzetet ad a fürdővíznek, és a bőröm kellemesen puha lett tőle. Jó termék, szerettem! Csak azért nem maximális pontszám, mert a Kneipptól próbáltam már ennél is jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol