Kneipp

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Körbeölelő" ápoló olajos fürdősó avokádóolajjal. Az avokádóolaj intenzíven táplálja, a jojoba- és a ligetszépeolaj ápolja és védi a bőrt.

A Kneipp fürdőkristályok természetes tisztaságú termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall ősi eredetű sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. Ez a só mentes kémiai adalékoktól, környezeti behatásoktól és természetes nyomelemeket tartalmaz.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek (pl. parabének) nélkül, színezőanyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolt.

szeliger

2021. augusztus 6.

Jó fürdősó, nekem tetszett. A halványzöld kristályok nedvesség hatására előbb haragoszölddé válnak, aztán ahogy emelkedik a kádban a vízszint és hígul a töménység, szép halványzöld lesz a víz, idézi az avokádó húsának a színét. Az illat kellemes, a fürdő lazító. Olajos hatás ide vagy oda, nekem simán elkelt utána a testápoló, de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

pont

2019. február 19.

vegre valami, aminek nem olyan tipikus edes rozsaszin viragos/gyumolcsos illata van! nagyon tetszik. nincsenek oriasi elvarasaim egy furdosotol, de ennek nagyon jo az illata es mivel valamennyire olajos, ezert hidratal is, de nincs az a nehez, ragacsos erzes utana. az mar csak plusz, hogy szep zold lesz tole a viz. nekem osszessegeben bejon es ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

zonga

2018. április 30.

Én nem szórtam tele vele a kádat, csak kb. harmadát öntöttem bele, de így kicsit csalódás volt. Már fürdősóknál is ugyanígy szoktam eljárni, de itt kevésnek éreztem az adagot. Nagy várakozással vettem meg, de nem volt egy hűha-érzésem. Nem rossz termék amúgy, de van olyan fürdősó, amit jobban szeretek, és amit intenzívebbnek érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 30.

Tvylvis

2017. november 6.

Kiemelkedően jó fürdősó a Kneipp termékpalettáján. Pont kellemesen olajos állagúvá teszi a vizet, simán meg lehet úszni utána a testápolózást, főleg, ha az ember minden este bekrémezi magát. Szép halványzöldre festi a vizet, és nekem az illata is nagyon tetszik. Elég megosztó illat, púderes, zöld, a háttérben nyersen keserű, valóban az avokádóolaj a domináns. Egyértelműen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil