Kneipp

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. március 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolás

A finom cukorkristályok és a gazdag olaj-krém egyedülálló kombinációjának hatására a bőr újra ragyogó fényben tündökölhet. Finoman távolítja el az elhalt hámsejteket, míg a gazdag kényeztető krém értékes mandulaolajjal a bőrt intenzíven táplálja.

tonic

2020. május 9.

2020.ápr. 21.Nagyon jó,bár bevallottan nagyon szeretem az Organic Shop-os radírokat is. Finom illat, puha,bársonyos bőr használat után, csak kár hogy nálunk nincs nagyobb kiszerelés.
Up
Nagyon jó,nagyon megszerettem,ha lehetne,már venném is a nagyobbat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 9.

Up
Nagyon jó,nagyon megszerettem,ha lehetne,már venném is a nagyobbat...

pont

2020. március 4.

fhu, hát ez tényleg szuper! illata, állaga kellemes, szerintem a közepesnél picit intenzívebben radíroz, de pont az ilyet szeretem. a bőröm utána nagyon-nagyon selymes és puha lett, de nem éreztem túl soknak vagy ragacsosnak, olajosnak. viszont arra figyelni kell, hogy a kád nagyon csúszós marad utána, szóval óvatosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Anetty

2019. december 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Finoman radíroz és puha bőrt eredményez. Nekem nem is kell utána testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

szilvia.bano

2019. január 30.

Semmivel nem marad el az argános verziótól. Kellemes illata van, a szemcsék aprók és sűrűn vannak benne, így hatékonyan, de kíméletesen radíroz, a krémes- olajos etxtúra jól táplálja a bőröm. Csak azt sajnálom, hogy nálunk nem lehet kapni ebből a teljes kiszerelésű változatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Tvylvis

2018. február 21.

Nekem is nagyon jó a véleményem róla. Én teleengedtem a kádat vízzel, állva végigradíroztam a bőröm, aztán az egész ment bele fürdősóként. Szerintem kifejezetten erősen radíroz, néha talán már túl sok is volt. Még úgy is, hogy áztam utána a kádban, nagyon selymes, puha bőrt kaptam a végén. Érezni az olajat, de nem kellemetlenül, hanem már beszívódva. Az illata is nagyon finom, krémes, puha, és én sokáig éreztem is a bőrömön. Már vettem utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

nemethanna196

2017. november 14.

Új kedvencem lett ez a termék, már több kiszerelést is elhasználtam belőle.
A finise egy csoda, az illata pedig egyenesen isteni. Kevésbé intenzíven radíroz, de az olajos cukorpasztának hihetetlenül puhává teszi a bőröm. Az illatát nehéz körülírni, de nagyon finom, lágy és nőies, és szerencsére jó sokáig érződik.
Nem értem, miért nincs jobban felkapva ez a termék, szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Új kedvencem lett ez a termék, már több kiszerelést is elhasználtam belőle.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Caprylyl Glycol, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.