Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzéki illatot árasztó fürdőolaj az aktív védelem és az érezhető ápolás optimális kombinációját nyújtja bőrének. Több mint 90%-os tiszta mandulaolaj tartalma  segíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását és érezhetően puhává és selymessé teszi a bőrt.

Jelizz

2014. július 23.

nekem tetszik az illata/tetszett már elfogyott :(( egy kis üveggel vettem kb 10 ml-set 200 Ft-ért. 2x -alkalomra volt elég de egész jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

hempike1

2014. január 4.

Hát nekem ez fantasztikus volt! Használtam már fürdővízben, de sokkal kevesebbet, ahogy az utasításon volt, mert ott 1-2 alkalomra ajánlották, én pedig szétosztottam 4 részre. Kipróbáltam, mint testápoló, úgy is isteni volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

whyteangel

2013. február 27.

Szörnyű!
Az illata nagyon tetszett, de hiába használtam az utasításoknak megfelelően, nagyon olajos lett a bőröm, a kádat pedig borzasztóan összemaszatolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Szörnyű!

magyarry

2012. december 21.

Többet nem vásárolnám. Csak itthon láttam mennyire sok benne a nemkívánatos összetevő. Nem is értem miért rontották el ezt a nagyszerű mandulaolajat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol