Kneipp

Ár:   €1.2   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   €1.2
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Selymes érzet" fürdősó bársonyvirággal és rizskorpaolajjal. Gyengéden táplálja a bőrt, selymessé teszi azt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tvylvis

2017. december 4.

Ritkán van ennyire összhangban a csomagolás és az illat! Púderes, bebújós, virágos, igazi rózsaszín illat. Már talán túlságosan is mesébe illő :-)! Megvettem újból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol