Kneipp

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. április 18.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Az élet sója" mangóval és rózsaborssal. Gyengéden táplálja a bőrt, selymessé teszi azt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tvylvis

2017. május 12.

Hát, ebből feltankoltam, rettentően tetszik az illata. A bors és a mangó együttes pezsgése miatt friss, könnyed, szinte már tavaszias, ugyanakkor a bors fűszeressége miatt megvan az a jó kis beburkolózós érzés is. Igazi vad rózsaszínre festi a vizet, egyszerűen jókedvre derít. Csak annyira szárítja a bőrt, mint egy átlagos félórás kádfürdő, utána én úgyis mindenképpen használok testápolót. Eddig ez az egyik legnagyobb kedvencem a fürdősók közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.