Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, az összetevőket feltöltötte: csao86, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Speciális ápolás száraz és érzékeny bőrre.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek nélkül (pl. parabének), színező anyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve.

Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolva.

crazy724

2018. december 3.

Az illata erős, parfümös és hosszantartó, hosszú ideig érezni fürdés után a fürdőben és a bőrön is.Meglepő de tetszik, nagyon kellemes használni. Én általában két kupaknyit használok, de még ez is szuperul hidratálja a bőröm, olajos érzet nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Tvylvis

2018. január 15.

Imádok fürdeni, rengeteg különböző fürdősót, fürdőolajat kipróbáltam már, de a legnagyobb kedvenceim a Kneipp fürdőolajai. Pont annyira olajos, hogy ápolja a bőrt, viszont nem túl sok. A bőrön maradó nagyon enyhe olajos réteg miatt hosszú ideig illatos utána a bőröm. Ennek édeskés, inkább púderes, nem cukros illata van, borzasztóan tetszik. Egy jó fürdő, aztán be az ágyba, ahol még sokáig illatozom. Egyértelműen kell még belőle, állandó lakótárs lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

aguatic

2016. szeptember 28.

Nagyon jo illata van. Jol hidratal, nagyon puha utana borom.
Tokeletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Nagyon jo illata van. Jol hidratal, nagyon puha utana borom.
Tokeletes :)

Kardosalfi

2016. augusztus 12.

Télen nagyon szeretem.Nagyon finom puhává teszi a bőröm és mesés az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Télen nagyon szeretem.Nagyon finom puhává teszi a bőröm és mesés az illata!

cukianyuci

2016. január 18.

Véletlenül került a fürdőszobapolcra. Amikor pakoltam ki a vásárlásból, akkor láttam, hogy ez nem bőrápoló, hanem fürdőolaj. A mandulás bőrápoló olaj testápoló használata mellett mennyei, ezért nem bántam kipróbálom ezt is. Szuper jó, szépen ápol, puhe puha bőr, csak nagyon intenzív parfüm illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

kesha420

2015. szeptember 8.

Tényleg kellemesen puhává varázsolja a bőrt, szóval csak ajánlani tudom. Sajnos a hatása nem olyan tartós, de télen hálás érte a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil