Kneipp

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisverus, Módosítva: 2014. január 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

A Kneipp Szabad légutak Fürdőkristály természetes termálsóból készül és értékes eukaliptusz illóolajat tartalmaz. A Kneipp fürdőkristályok tiszta termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall természetes sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. A sókristályokat értékes aromaaktív olajokkal vonják be. A termálsó nem tartalmaz kémiai és környezetszennyező anyagokat. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH bőrsemleges, tartósítószert és alkáli szappant nem tartalmaz. Aromahatás: az eukaliptuszolaj átmelegíti a testet és felszabadítja a légutakat.

Anheszenamon

2019. december 28.

Egy barátnőm ajánlására vettem meg ezt a terméket, amikor a kisfiam náthával, köhögéssel küzdött. Nagyon megszerettük, én is szívesen használom téli napokon a fürdőzéshez. A tégelyben nagyon erőteljes az illata de a kádban ez sokat szelídül. Újravevős termék lesz ez nálunk, és szeretnék kipróbálni még több illatot a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Mundow

2017. november 14.

Kellemes volt az eukaliptuszos fürdő és teljesen felfrissített. A légutaknak is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

juditkaa70

2017. február 28.

A megfázásomnál próbáltam ki.,nagyon ajánlották. Az Eukaliptusz tartalmának köszönhetően tisztíja a légutakat,és átmelegíti a testet. Jól eső fürdő készíthető vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Sodium Methyl Oleoyl Taurate