Kneipp

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katpro, Módosítva: 2016. december 8.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

4 értékes természetes olaj kombinációja, melyek intenzíven táplálják a bőrt, regenerálják és erősítik védekezőképességét a káros hatásokkal szemben.

• Argán olaj: biztosítja a bőr rugalmasságát
  • Marula olaj: táplálja a bőrt és erősíti védekező képességét
  • Ricinus olaj: hidratál, ezáltal kompenzálja az elvesztett nedvességet
  • Olíva olaj: védi és selymesen simává varázsolja a bőrt

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek (pl. parabének) nélkül, színező anyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok ás bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolt.

eztak

2017. augusztus 6.

Télen vagy szőrtelenítés után kifejezetten hasznosak az olajak, ennek az illata és az állaga is jó, szépen ápol és hidratál. Tetszik a nagyobb kiszerelés, csak az üveg csomagolás volt fura, a kifolyó olajtól csúszós, nehezebben kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Nyufis

2016. december 27.

Az illata egyszerűen mesés, én testápolóként használom, nagyon kevés kell belőle, de nekem sajnos sokáig olajos marad mindenem tőle, mindenféleképpen estére érdemes szerintem használni, mikor már sehova nem mész.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 27.

katpro

2016. december 9.

Pixiboxból ismerkedem vele.
Kellemes illata van, nagyon tetszik. Nagyon keveset szoktam belőle használni , szóval sokáig kitart majd. Nagyon puha és bársonyos tapintású lesz tőle a bőr. Nálam multifunkcionális olajként szolgál, hajra is használom. Puha, selymes és fényes hajkoronát kapok cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Pixiboxból ismerkedem vele.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol