Kocostar

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ichigo94, Módosítva: 2020. december 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az aloe vera kivonatot tartalmazó arcpakolás nyugtatja, hidratálja az arc bőrét.

Szonetta

2021. január 26.

Macerás feltenni, de finom puha utána a bőröm, ezért hajlandó vagyok bíbelődni vele. Enyhe illata van, jól felszívódik. Ez a kedvencem a KOCOSTAR maszkok közül, ha alkalomadtán veszek, ő a prioritás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Lina14

2021. január 25.

Én is megküzdöttem vele, mivel nem csak az aloe darabok vannak benne a csomagban, hanem a lap többi része, ami nincs kivágva, csak ottmarad, nem lehet arcra rakni, és sok szérumot elvesz. Nincs elég, hogy az egész arcot betakarják a matricák, így én nem kifejezetten éreztem semmilyen hatást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

GKrisz

2020. december 5.

Nem ütött így ki maszk még sosem. Kezdődik ott, hogy otthon tudatosult bennem, hogy ez nem is hagyomásos arcot eltakaró maszk, hanem ilyen kis korongok. Felhelyezése felesleges pepecselés, idegesítő és nem takarja be ar arcot. Például a szám és az orrom felé nem is tudtam választani korongot (oda mindegyik nagy volt), ollót lusta voltam elővenni, hogy egyet szétvégjak arra a területre. Nekem ez a koncepció nem hogy nem jött be, de még fel is idegesített. Sok cucc nincs a korongokba, nem kell félni, hogy csöpögni fog. Levettem, majd azon kívül, hogy nekem is csupa ragacslett az arcom, se nem hidratált, se nem nyugtatott, a ráncokat nem töltötte fel legkissebb mértékben sem, viszont ez a ragacsos izé ami ott maradt igénytelen textúra hatást kölcsönzött az arcomnak. Az arcomon a bőr minden természetes "ragyogását" elvesztette. Amikor felkeltem az amúgy száraz bőröm tiszta faggyú lett, és az orca részen sosem látott pirosságot látok. Szoktam termékektől kiporosodni, de ennyire nem, és ráadásul a szokásos pirosság területe kb egy centit tágult minden irányba, valamint enyhe bizsergést érzek az "alma" orca résznél. Mivel vettem még ezen kívül a sorozatból három másik fajtát is, vissza megyek a boltba és megkérem az eladókat, hogy könyörülnének meg rajtam és hagy vásároljam le másra, mert én ezek után nem kisérleteznék a többivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 5.

Ichigo94

2020. november 28.

Én túl pepecselősnek és kevésnek találtam a sok aloe vera szövetfátyol darabkát. Tény, hogy jobban néz ki, mint egy teljes szövetmaszk, de mivel nem takarja el az arcomat teljes mértékben, így nem is találtam hatásosnak. Nagyon féltem, hogy a sok növényi összetevő allergiás reakciót fog okozni. Használat közben csipdeste az arcomat, de nem keletkezett pirosság, puha lett az arcom. 5 csillagot adnék rá, ha a szérum meg is tudna száradni a bőrömön. Estére szoktam felkenni a maszkokat, hogy biztosan beszívja a bőröm és kisimult arccal ébredjek. Ennek ellenére tiszta ragacsos fura és vastag réteget hagyott rajtam, amit alig vártam, hogy reggel micellás vízzel eltávolítsak. Ahogy leszedtem már semmi hatását nem láttam. Nem tudom hosszútávon milyen lehet, de egy ennél olcsóbb maszk is tud ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sophora Flavescens Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Pisum Sativum (Pea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate, Betaine, Caprylyl Glycol

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak