Kollectiva

Ár:   €9.90   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2020. július 30.

Ár:   €9.90
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló szemkrém kecsketejjel, oliva olajjal és bio aloe verával. Mély hidratációt ígér, kecsketejjel, bio aloéval és vitaminokkal dúsítva. Segíti a bőrt, hogy visszanyerje elvesztett rugalmasságát és ragyogását, miközben helyreállítja a természetes nedvességet. Mélyen hidratálja és megnyugtatja a száraz bőrt. A szamártej gazdag összetétele magas fehérjefoszfolipidekkel és ceramidokkal kiválóan segíti az öregedés elleni küzdelmet, a ráncok kezelését, valamint az érintett bőrfelszín regenerálását.

Parabénmentes