Konad

Ár:   9690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. szeptember 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

virag004

2017. június 9.

Én még a régebbi szériás B szettet vásároltam meg annak idején és egyáltalán nem tetszett, mert a nyomdát rosszul kezdtem el használni, és azt hittem rosszat adtak, aztán most (olyan 7-8 év után) újra elővettem és megpróbáltam használni, de már youtube videós tutoriallal kezdtem :D, csak mert emlékeztem a régi kudarcokra, hát kiderült milyen hibát követtem el, én szépen, erősen és többször nyomkodtam rá a körömnyomdát a lefestett mintára, amit úgy tűnt nem akar felvenni, ahelyett, hogy csak egyszer kellett volna szépen végiggöretni a mintán a nyomdát, és ugyanezzel a technikával felvinni a körömre is a mintát és ekkor láss csodát sikerült gyönyörűvé varázsolni a körmeimet, el se hittem :D, de annak is kimondottan örültem, hogy így 7-8 év távatából is tökéletesek voltak a körömlakkok, kicsit össze kellett rázni, mert szétváltak benne az anyagok, de utána tökéletesen használható volt, mintha csak új lett volna. Szerintem egy kiváló termék és megérte megvennem a szettet, még így is, hogy annak idején nem tudtam rájönni hogy használjam, az ára ennek aránylag jó (jobban megéri, mint a termékeket külön megvásárolni), és a minőség az pedig kiváló szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

totkata

2014. november 6.

Hiába néztem alaposan utána, és hiába egész szettet vásároltam, a nyomdával mégsem tudok elég festéket felvenni, hogy kinézzen valahogy. pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

zdoreebaba

2012. szeptember 13.

Nekem ugyanez a szett van meg... 7000-ért vettem, de nagyon megéri, mivel van hozzá 3 különböző lakk, egy lehúzó, egy nyomdázó és 3 különféle lemez!! A lemezek külön-külön nagyon drágák, azt egyszer vettem gyümölcsös mintákkal de nagyon drága volt (*2000 Ft) Maga a szett 100%

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 13.