Konad

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Szépítő eszközök

Ez egy speciális rozsdamentes acélkorong, melybe bele vannak gravírozva a minták.
Egy korong általában 7 mintát tartalmaz.
Nem kell megijedni, amennyiben "karcok" jelennek meg a mintalemezen, a minták nem sérülnek meg, hiszen mélyen vannak belegravírozva.

Tisztítása: acetonos-, vagy aceton mentes körömlakklemosóval.

110-féle lemez közül válogathatunk kedvünkre.

Több információ: www.koromnyomda.hu

Gabria

2019. november 26.

Méregdrága, de az első kettő lemezem még sok-sok évvel ezelőtt ezek a lemezek voltak. Nagyon jó minőségűek, egyik sem sekély, ha valaki valami igazán különleges mintát talál, ami más márkáknál nincs, érdemes lehet neki beruházni rá. Egyébként inkább más márkát ajánlanék, de csak mert olcsóbbak és/vagy több minta kapható más márkáknál, jobban megérheti. Az ára miatt biztosan nem adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

ditti_belle

2014. október 29.

m91-es palettám van és nagyon szeretem, most rendeltem Németországból az m57-es és m73-as palettákat, így sokkal gazdaságosabb :) Nagyon szépek a mintáik bár valóban elég borsos az ára így csak 4 csillagot kap az 5-ből

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

PAncsi79

2014. szeptember 17.

Régebben vásároltam használtan néhány Konad nyomdalemezt. Az eredeti, teljes árukat rettentően soknak találom: egy apró lemezen 7-8 minta van és kb 1.500 Ft-ot elkérnek érte, miközben egy MoYou lemez, amin sokkal több minta van, 1.900 Ft...
Ezek a lemezek akkor élték fénykorukat, amikor a körömnyomdázás elkezdett divatba jönni és nem volt még más cég, amelyik körömnyomdalemezeket készített volna.
Manapság viszont már inkább túlárazottnak és kevésbé ötletesnek látom a termékeiket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Samirah

2014. július 22.

Sok lemezem van, szeretem használni őket, idővel nagyon belejöttem a használatukba. A lemezek árát kicsit én is sokallom bár jó minőségűek és szinte egy életre szólóak. Én a saját konad lehúzójával használom mert azzal lesz a legtökéletesebb a minta nekem.
Arra, pár használat után rájöttem, hogy a minta lehúzása után szinte azonnal fel kell venni a gumipárnával a mintát és akkor szépen felveszi az egészet és le is adja. Az is lényeges szerintem, hogy a lakk amire a minta kerül megszáradt de viszonylag frissen festett legyen, mert ilyenkor könnyebben hozzá tapad. Én fél vagy egy óra után szoktam a mintát rá tenni. Ha később teszek rá mintát akkor már le szoktam mosni a körmeimet egy kis mosogatószerrel, nehogy esetleg zsíros legyen a felülete mert akkor sem tapad olyan jól. Száradás után pedig színtelen lakkal áthúzom az egészet. Annyi a gondom, hogy személy szerint nekem egy lemezen amin átlag 6-7 minta is van, csak 1-2 minta tetszik. Emiatt "kellett" többet is beszereznem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 22.

borntobe

2014. július 19.

4 eredeti konad lemezem van, mindet nagyon szeretem. Nagysagrendekkel jobb minosegu nyomatot adnak, mint mas markak lemezei. A sajat scraper-evel azert meg lehet karcolni, tanacsos inkabb egy regi bankkartyaval vagy hasznalt mulleres ajandekkartyaval lehuzni a lakkot.
Ami engem meg zavar, hogy a teljes kormos mintakkal nekem nagyon kell sakkozni, hogy befedje a kormom, kicsit kicsi, japan tinilany meretu kormokre tervezhettek. Ezert levonok egy csillagot mert hosszu koromre nem eleg a minta,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

zdoreebaba

2014. március 1.

Szeretem ezeket a korongokat. Egyedül az árukon voltam elájulva, amikor megtudtam, hogy egy darabért van képük 1750 forintot elkérni. Viszont rengeteg gyönyörű mintákkal szolgálnak ezek a kis korongok.
Örökre eltartanak, mert a lemezek rozsdamentesek és a minták erősen bele vannak gravírozva a korongba. Emellett mégis nagyon sokallom az árát. Nagyon jól kitapasztaltam, hogy a minták nem vesznek el, nem kopnak el. Viszont arra nagyon oda kell figyelni, hogy megfelelően tisztítsuk a korongokat (én körömlakklemosóval szoktam tisztítani), mert nagyon gyorsan beleszáradhat a lakk és tényleg használhatatlanná válhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.