Best of Beauty 2019

Konad

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Szépítő eszközök

Ez egy speciális rozsdamentes acélkorong, melybe bele vannak gravírozva a minták.
Egy korong általában 7 mintát tartalmaz.
Nem kell megijedni, amennyiben "karcok" jelennek meg a mintalemezen, a minták nem sérülnek meg, hiszen mélyen vannak belegravírozva.

Tisztítása: acetonos-, vagy aceton mentes körömlakklemosóval.

110-féle lemez közül válogathatunk kedvünkre.

Több információ: www.koromnyomda.hu

ditti_belle

2014. október 29.

m91-es palettám van és nagyon szeretem, most rendeltem Németországból az m57-es és m73-as palettákat, így sokkal gazdaságosabb :) Nagyon szépek a mintáik bár valóban elég borsos az ára így csak 4 csillagot kap az 5-ből

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

PAncsi79

2014. szeptember 17.

Régebben vásároltam használtan néhány Konad nyomdalemezt. Az eredeti, teljes árukat rettentően soknak találom: egy apró lemezen 7-8 minta van és kb 1.500 Ft-ot elkérnek érte, miközben egy MoYou lemez, amin sokkal több minta van, 1.900 Ft...
Ezek a lemezek akkor élték fénykorukat, amikor a körömnyomdázás elkezdett divatba jönni és nem volt még más cég, amelyik körömnyomdalemezeket készített volna.
Manapság viszont már inkább túlárazottnak és kevésbé ötletesnek látom a termékeiket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Samirah

2014. július 22.

Sok lemezem van, szeretem használni őket, idővel nagyon belejöttem a használatukba. A lemezek árát kicsit én is sokallom bár jó minőségűek és szinte egy életre szólóak. Én a saját konad lehúzójával használom mert azzal lesz a legtökéletesebb a minta nekem.
Arra, pár használat után rájöttem, hogy a minta lehúzása után szinte azonnal fel kell venni a gumipárnával a mintát és akkor szépen felveszi az egészet és le is adja. Az is lényeges szerintem, hogy a lakk amire a minta kerül megszáradt de viszonylag frissen festett legyen, mert ilyenkor könnyebben hozzá tapad. Én fél vagy egy óra után szoktam a mintát rá tenni. Ha később teszek rá mintát akkor már le szoktam mosni a körmeimet egy kis mosogatószerrel, nehogy esetleg zsíros legyen a felülete mert akkor sem tapad olyan jól. Száradás után pedig színtelen lakkal áthúzom az egészet. Annyi a gondom, hogy személy szerint nekem egy lemezen amin átlag 6-7 minta is van, csak 1-2 minta tetszik. Emiatt "kellett" többet is beszereznem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 22.

borntobe

2014. július 19.

4 eredeti konad lemezem van, mindet nagyon szeretem. Nagysagrendekkel jobb minosegu nyomatot adnak, mint mas markak lemezei. A sajat scraper-evel azert meg lehet karcolni, tanacsos inkabb egy regi bankkartyaval vagy hasznalt mulleres ajandekkartyaval lehuzni a lakkot.
Ami engem meg zavar, hogy a teljes kormos mintakkal nekem nagyon kell sakkozni, hogy befedje a kormom, kicsit kicsi, japan tinilany meretu kormokre tervezhettek. Ezert levonok egy csillagot mert hosszu koromre nem eleg a minta,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

zdoreebaba

2014. március 1.

Szeretem ezeket a korongokat. Egyedül az árukon voltam elájulva, amikor megtudtam, hogy egy darabért van képük 1750 forintot elkérni. Viszont rengeteg gyönyörű mintákkal szolgálnak ezek a kis korongok.
Örökre eltartanak, mert a lemezek rozsdamentesek és a minták erősen bele vannak gravírozva a korongba. Emellett mégis nagyon sokallom az árát. Nagyon jól kitapasztaltam, hogy a minták nem vesznek el, nem kopnak el. Viszont arra nagyon oda kell figyelni, hogy megfelelően tisztítsuk a korongokat (én körömlakklemosóval szoktam tisztítani), mert nagyon gyorsan beleszáradhat a lakk és tényleg használhatatlanná válhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 1.