Konzol

Ár:   1260 / 2550 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml / 50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2014. november 20.

Ár:   1260 / 2550 Ft
Kiszerelés:   15 ml / 50 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Argán olaj – A folyékony arany!

Különösen hatékony bőrfiatalító, ránctalanító hatású olaj, amit magas alfa-tokoferol tartalmának köszönhetünk (szervezetünk legaktívabb antioxidánsa, az E-vitamin egyik alkotója). Ápolja a száraz, kirepedezett és ekcémás bőrt. Megelőzi a terhességi csíkok kialakulását, vagy eltüntetheti a már meglévőket, és eredményesen veszi fel a harcot a narancsbőr ellen. Kedvelt masszázsolaj.

Gazdag E-vitamin tartalmával felerősíti a bőr vízmegkötő képességét, védelmet nyújt a káros napsugárzás ellen, hidratál és elősegíti a hegek és sérülések gyógyulását. Zsírsavai feszesítik és rugalmasan tartják a bőrt, valamint hatékonyan csökkentik a gyulladásokat. Szkvalén-tartalmának antibakteriális hatásával segít megszabadulni a pattanásoktól.

Hidratáló tulajdonságának köszönhetően kiválóan táplálja a körmöket, a száraz, fénytelen, töredezett hajat és a száraz fejbőrt; valamint megszünteti annak viszketését. Ellentétben más hajápolókkal, az Argán olajat célszerű 20-30 perccel a hajmosás előtt bemasszírozni a fejbőrbe és a hajba, majd törölközőbe burkolózva várakozni a hajmosásig. Vigyázzunk, mert ha nem mossuk ki elég alaposan, akkor elnehezíti és zsíros, csatakos megjelenést ad hajunknak!

100% tisztaságú, adalékmentes és finomítatlan (hidegen sajtolt) Argán olaj, ellenőrzött biogazdálkodásból (Marokkó). Önmagában, vagy bázisolajként is használható és ehető.

Lady26

2019. április 11.

Eddig argán olajos shea vajat használtam, hatásában nagyon jó volt az is de kicsit nehezen szívta be. Eddig 3x használtam de már látom a változást! Hamar beszívja, az illata nem nagy szám de egy organikus termektől ne is várjuk, hogy illatozzon. Kötelező darab lesz 🙂🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Anka984

2017. április 23.

Istenítik, hát megvettem... nekem csalódast okozott pedig számtalan módon próbáltam használni (arcra). Vízhiányon nem segített, elnehezítette még a durván száraz bőrömet is 😣 nekem nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá 😢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Golyakalifa

2017. április 3.

Nekem arcápolóként/bőrápolóként nem vált be, nem szerettem az illatát (szagát...), és a bőröm is kipattogzott, kipirosodott tőle.
Viszont a hajamra használom kb. 3 hónapja és ha nem kenek rá túl sokat, akkor ápolja a hajam, és nem nehezíti el. Sajnos a Konzol nekem nem vált be, hiába mindenmentes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

zorica85

2016. december 29.

Arcápolásra vettem elsősorban, de arra inkább a brokkolimagolaj vált be úgyhogy az argán marad a hajamra, bár olyankor azért az arcomra, kezemre is kenek belőle. Legutóbb cseppentettem a hennapépbe és az eredmény fantasztikusan fényes, puha haj lett, valószínűleg máskor is bevetem majd. De a testemre is szoktam belőle kenni kókuszolajjak elkeverve, rosszat bizonyára nem tesz. :) Illata nekem egyáltalán nem kellemetlen, nem annyira sűrű mint a brokkolimagolaj, szintén könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

csibepihe

2016. december 18.

Télire vettem a bionomról az arcomra, éjjelre kenem be vele arcmosás után, a kezemen lévő maradékkal pedig a kézfejem, reggelre megteszi a dolgát, puha, hidratált bőr az eredmény.
Egy kis üvegcse nagyon sokáig elég, tán fél évig is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Egy kis üvegcse nagyon sokáig elég, tán fél évig is.

Gyevocska

2016. december 17.

Kicsit félve rendeltem, annyi érdekes véleményt olvastam az argán olaj illatáról. De gondoltam, a Konzollal nem lőhetek mellé. Így lett. Egy nagyon kellemes, denemtudommihezhasonlítani illatú olajat kaptam, amit az én, eleve zsíros bőröm is megemészt. Reggelre az utolsó cseppig beszívta a bőröm.
Valójában fogalmam sincs, miért rendeltem. Nincsenek ráncaim, így a natúr luxus oltárán áldoztam egy kicsit. Megérte.
Majd reflektálok, ha már huzamosabb ideje használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

Majd reflektálok, ha már huzamosabb ideje használom.

Strombolana

2016. október 12.

Nagyon szeretem.Önmagában és shea vajba keverve is szoktam használni.A szemkörnyék ápolására is kiváló,ha ezt használod a szemránckrémeket nyugodtan elfelejtheted.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 12.

hajasbaba

2016. május 8.

Szemfesték lemosására használom esténként. Pikk-pakk lehoz mindent, közben még ápolja is a szemkörnyékem és a szempilláim is sokkal egészségesebbek és mintha nőttek is volna, mert az eddig egyenes pilláim elkezdtek göndörödni a végükön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Amanina

2016. január 29.

Elengedhetetlen a test-hajápolásban. Finom a illata, szeretem testápolóba csepegtetni, de simán is kenhető olyan helyekre, ami nagyon száraz/kényes/érzékeny/ápolásra szorul. A leggazdaságosabb ez, a Konzol-os kiadása. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil