Konzol

Ár:   1290 / 2590Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 / 50ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2014. november 20.

Ár:   1290 / 2590Ft
Kiszerelés:   15 / 50ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Borágó olaj (Borago Officinalis)- 100% tisztaságú, adalékmentes és finomítatlan (hidegen sajtolt) Borágó olaj, ellenőrzött biogazdálkodásból.

Egyedülállóan magas gamma-linolénsav tartalmának köszönhetően alkalmas ekcéma, nehezen gyógyuló sebek, valamint fekélyek kezelésére is.

Erőteljes antioxidáns hatása miatt bőrfiatalító, bőrfeszesítő és rugalmasító tulajdonságú (hirtelen fogyás esetén kifejezetten ajánlott), valamint helyreállítja az ultraibolya sugárzás okozta bőrkárosodásokat.

Haj- és körömápolóként is használhatjuk magas szilícium tartalmának köszönhetően.

Kutatásokkal alátámasztott terápiás mennyiség: Helyileg alkalmazva 0.5 ml borágó olajat használtak naponta a seborrheás területre kenve két héten keresztül, majd a kezelés végén heti három alkalommal, amíg a betegség teljesen el nem múlt. Hasonló eredményt hozott a ligetszépeolaj és a lenmagolaj is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gyevocska

2017. március 10.

Isteni termék! Illata nem nagyon van, csak haloványan. De amit a kirepedt, sérült, száraz bőrrel művel, az egy csoda! Készítettem shea vajból, ligetszépe olajból és borágó olajból egy kézkrémet, mert amikor a nagy hidegek voltak, pár nap alatt olyan lett a kezem, mint a rinocérosz bőre. Szigorúan minden este bekentem vele mancsaimat, amik néhány nap alatt rendbe jöttek. És nem csak nekem. Ajándékba is készítettem ilyen kencét, és a visszajelzésekből arra engedek következtetni, hogy: Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.