Konzol

Ár:   1260 / 2550Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 / 50ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2014. november 20.

Ár:   1260 / 2550Ft
Kiszerelés:   15 / 50ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100% tisztaságú, adalékmentes és finomítatlan (hidegen sajtolt) Ligetszépe olaj, ellenőrzött biogazdálkodásból.

Felhasználási javaslat: Kiváló segítség lehet  pelenkakiütés, bőrallergia, sömör vagy nehezen gyógyuló sebek kezelésénél is.

Antiallergén, bármely bőrtípusra használható. Csecsemők és gyermekek is használhatják.

Fontosabb alkotói:

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Amanina

2016. január 29.

Pattanás utáni lilás foltra használtam, szépen levitte. Finom az illata, jó az állaga, ezer módon felhasználható. A Ligetszépe olaj az egyik leghasznosabb olajom, az argán és a jojoba mellett. Ezeket szeretem testápolóba is csöpögtetni, így fokozom a testápolóm hatását is. Ezek az olajok nekem arcra nem annyira jöttek be, mert nagyon nehezen szívódnak ott be, de minden másra jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil