KORA Organics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2020. március 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyedülálló keveréke az organikusan termesztett zablisztnek és bambusznak. Óvatosan távolítja el az elhalt hámsejteket, és segít, hogy simább, puhább legyen a bőr. Gyengéd és hatékony. Tele van illóolajokal, melyek táplálja és tisztítják a bőrt. Gyengéd, így használható minden bőrtípusra, beleértve az érzékeny bőrt is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia