KORA Organics

Ár:   $68   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: Momiji, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Ár:   $68
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló olaj, amely ellenőrzött ökológiai forrásból szárrmazó organikus noni gyümölcs kivonattal, vadrózsa (csipkebogyó) olajjal, gránátalma olajjal és homoktövis olajjal készült. Ezek az összetevők gazdag antioxidáns és esszenciális zsírsav források. A dehidratált bőrbe azonnal felszívódó formula selymes, ápolt és sugárzó bőrt eredményez, miközben természetes ragyogást biztosít annak. A bőr puhább érzetű lesz, jól hidratált, a ráncok feltöltődnek, ugyanakkor a nap okozta látható bőrhibák és hegek halványodni fognak. Az olaj fokozza a bőr természetes, egészséges ragyogását és egységesíti annak tónusát. Megoldást jelent az egyenetlen tónusú, fakó bőr számára.

Momiji

2019. augusztus 8.

Nagyon kellemes kis szérum. Nem olajosítja, nehezíti el a bőrt, mindemellett az illata is jó. Nekem segített a vízhiányos ám olajos bőrömön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Petrablue

2019. április 9.

Nagyon regota szerettem volna kiprobalni
Feltem tole, mert nagyon olajos az allaga nekem meg konnyen pattanasosodik az arcom, szoval aggodtam, hogy ettol is jol kipattog a borom. De nem!!! Elkepesztoen gyorsan beszivodik es semmi olajos, ragacsos erzest nem hagy maga utan. Nulla pattanas.
Nagyon finom bababorom lett tole, tenyleg kicsit egysegesiti az arcbort, udebb lesz tole. A rancokkal semmit nem csinal szerintem, bar nem is vartam tole.
Igazabol egy kellemes kis arcapolo, biztosan ujraveszem, de nem kell tole csodat varni.
Ami meg pozitiv, hogy nekem 2 csep eleg az egesz arcomra, ugyh baromi sokaig eleg lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Nagyon regota szerettem volna kiprobalni

Madi

2019. április 6.

Szeretem használni, tetszik az adagolója, kellemes az illata, könnyű eloszlatni és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Az egész olaj pehelykönnyű, szinte nem is érzed, hogy van valami a bőrödön. Olyan extrémen szembetűnő hatást nem tapasztaltam, ugyanakkor szépen kiegészíti a három lépéses szettben található termékeket. Ami biztos, hogy az arcbőröm nagyon puha, egyáltalán nem húzódik akkor sem, mikor nincsen bekrémezve és zsírosabb sem lett az olaj használatától. Ez picit meglepett annak ellenére, hogy a hivatalos leírás szerint akár olajosabb bőrűek is használhatják, mivel segít kiegyenlíteni a bőr pH-ját és szabályozza a faggyútermelést. Sosem veszem készpénznek, amit egy webshopon írnak, így kellemes csalódás volt.
Egy hónapja használom, 4-5 cseppet viszek fel esténként, ennyi idő alatt a kis kiszerelés fele fogyott el, azaz kb 5ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

msbetty

2018. október 11.

Kicsit drága termék, de már a második üveggel használom belőle. Nagyon szeretem, az arcom sokkal ragyogóbb és puhább, élettel telibb. Nyáron csak este, ősszel és télen pedig reggel és este is alkalmazom. Igazából gyorsan felszívódik, nem lesz tőle ragacsos az arcom, de a hűvösebb évszakokban jobban esik napi 2x is használni. Imádom az illatát is!
Én online rendelem a koraorganics.com-ról, de úgy tudom hamarosan a Douglas-ban is kapható lesz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.