Korres

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Profi Med, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Profi Med, online
Kategória:   Szappanok

Glicerin alapú, enyhe tisztító szappan arcra és a testre.

Kamilla kivonattal lágyítja és nyugtatja, a benne levő mandulaolaj pedig ápolja a bőrt.

95,9%-ban természetes öszetevőkből

noavedon

2015. augusztus 30.

Isteni illata van, de szárít :( Arcra már nem is mertem használni. Érzékeny bőrre semmiképp nem ajánlom, és ahhoz képest, mennyibe kerül, semmi extrát nem kap az ember. Kézmosásra hasznátam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

despoina

2015. július 6.

Nagyon jó kis szappan, én nagyon szeretem! Fürdésre, arc mosásra sőt még hajmosásra is használom. Nem szárít, nem okozz irritációt és szépek az összetevői is. Nálunk (GR) 3 euró csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Josie

2014. június 15.

Egy teljesen átlagos szappan a szó jó értelmében. De ezen kívül semmi extra. Ennyi pénzért én azért mégis csak többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol