Korres

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Profi Med, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mya, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Profi Med, online
Kategória:   Ajakápolók

Egy gazdag ajakbalzsam, ami mélyen hidratálja a száraz, kicserepesedett ajkakat, csillogóvá, feszessé teszi őket, enyhe színével pedig egészséges kinézetűvé. Természetes olajokkal és kivonatokkal gondoskodik arról, hogy kondicionálja és csillapítsa az ajkak feszülő érzését. A shea vaj és a rizsviasz tartós lágyságot, hidratálást nyújt.

Többféle szín és íz közül válogathatunk.

eticsiga

2017. január 23.

Annyira de annyira szuper ajakápoló! Burt's Bees-hez hasonló de ezt jobban szeretem annak ellenére hogy tégelyes. Valahogy annyira elegáns ez a tégely és olyan szépek benne a színek. Illata nem hivalkodó, nagyon enyhe. Az összetevői is szuperek. Kisbaba mellett is bátran használom. A Quince árnyalat van meg ami a kép ellenére valóságban egyáltalán nem rikító. Mintha alkalmazkodna mindenkinek a természetes szájszínéhez. Úgy érzi az ember használat után hogy mindegyik színt be kell szereznie!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

barbimariposa

2016. augusztus 11.

csúcs szuper ajakbalzsam :) a gránátalmás van meg belőle nagyon tetszik magamon ez az árnyalat, illetve szuperül hidratál is :) illatra kellemes, nem sokáig érezhető, de nem is baj, egy ajakápolónál nekem az nem fő szempont.biztos vagyok benne hogy újra fogom venni, illetve másik árnyalatot is be fogok szerezni belőle ( pl jázmin árnyalatot estékre) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

zseni

2015. december 29.

nagyon szeretem öket, a pomegranate es jasmine van meg. imadom a jasmine illatat, föleg este sminklemosas utan szoktam hasznalni, mert szine nem sok van, de nagyon jo erzes az ajkakon, sokaig hidratal es emlitttem mar az isteni illatot??:)
a pomegranate arnyalatot mostanaban kicsit hanyagolom, mert eleg erös szine van, es ha mar hasonlo rozsaszin ajkakat szeretnek, akkor inkabb egy ruzst vagy esetleg a maybelline baby lips ajakapolot hasznalom (tenyleg maceras ez a kiszereles sajnos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

bobekecske

2015. február 17.

Hát, szép lassan begyűjtöttem szinte mindet. Imádom. Nagyon krémes de egyenletesen eloszlatható, pigmentált de akár tükör nélkül is kísérletezhet vele az ember lánya. Mindnek picit eltérő az illata és a színe, szépen és viszonylag hosszan megszínezi az ajkakat.
Hidratálni is elég jól hidratál, tetszik a letisztult, egyszerű kis kinézete és tetszenek a szép összetevők.
Persze megvan minden hátránya, ami a tégelyes termekeknél lenni szokott, ugyanakkor a kis tubus mélyebb kialakitása folytán szépen, egyenletesen fogy a termék, dekadens öröm használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

sildicow

2014. november 22.

A képen látható mango árnyalat van meg nekem. Egyetlen hátrányát tudom említeni, a tégelyes kiszerelés miatt macerás a használata. Egyébként jól hidratál, szép a színe (kicsit narancssárgás-korallos, szerintem bármely évszakban jó), viszonylag tartós is és sok van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

danikafazik

2014. augusztus 7.

Gránátalma illatban volt meg, bár én nem igazán voltam az illattal megelégedve... a hidratálása és a színe viszont jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

mrcstrash

2013. december 26.

wild rose, pomegranate és quince árnyalatban van meg eddig. imádom mindet. nappali viseletre pont ideális. jól hidratál és kellemes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

gerbaud

2013. július 14.

Guava árnyalatúm van, ő a legvilágosabb. Vigyázni kell, hogy ne kenjek sokat, mert úgy elég fura, vékonyan kenve viszont szép fényt ad az ajkaknak és valóban ápol. Kedvelem, ráadásul gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.