Krizia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

sminkesmas

2014. november 23.

Citrom, lime..valóban.

Amikor első körbe szagoltam nem vettem meg ( 2000-es évek elején), aztán ahogy hazaértem kinyílt az illat a bőrömön, így 2 napig szagoltam-éreztem, és megvettem.
Pár hétig még fura viszonyban voltunk ( az eleje nem tetszett, csak az illat lecsengése) , aztán megszerettem amiben a baráti ár is nagy szerepet játszott.
Fogyott pár üveg ebbe az időszakba, ma már nem venném, szerintem fiatal lányoknak való.

Régen amikor megjelent ( 2002?), még nem voltak kifinomult citrusos illatok olyan nagy választékban, így anno nagyon szerettem, mivel olcsó volt, és akkor nem volt elcsépelt ez az illat (még).

Ma már valóban nem ér sok csillagot, de mivel én szerettem, ezért nálam 4 csillag.
Én kedvelem a friss és citrusos illatokat, így ilyen érdeklődésűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Citrom, lime..valóban.

Én kedvelem a friss és citrusos illatokat, így ilyen érdeklődésűeknek ajánlom.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. szeptember 27.

Citrom, citrom, és újra csak citrom... Semmi mást nem éreztem belőle, így maradt locsolós kölninek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. szeptember 27.