Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sqleila

2016. december 25.

Sajnos nekem ez bevált. Azért sajnos, mert az összetevőit inkább nem akarom tudni. Előtte arckrém, vagy sheavaj, alapozó, majd korrektor, a szemem alá használom főleg, a sötét karikákat hibátlanul eltünteti,és nem utolsó sorban tartósan. Ja, és tökéletesen passzoló színt találtam belőle... Viszont biztosan nincs jó hatással a szem alatti bőrre, így maximum 4*-ot kaphat.

Update: teljesen elhagytam a vegyszeres sminkeket, így le kell, hogy pontozzam 3*-ra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

melanie500

2014. július 29.

Jeee, ilyenem is volt. Nos, mint a legtobb kryolanos cucc, ez is kicsit nehez es brutal eros fedesu. Sajnos kicsit kemeny is es megul a rancokban es porusokban es nem tul tartos. Nem veletlenul nem vettem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

jessy1210

2013. október 1.

nekem bevált, alapozóra/bb krémre kenve elfedi a piros/pattanásos részt. Tartósnak nem annyira mondanám, pár óra után érdemes korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Rosewood

2012. augusztus 21.

Valahogy többre számítottam tőle. Sem a fedésével, sem a tartósságával nem vagyok megelégedve, szerintem ennyit a legtöbb korrektor tud.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

marshmallow

2012. július 19.

Viszonylag szűk a színskálája, így nem sikerült jól passzoló színt találni. Dual Finish kőpúder alá használom, gyors pl öltözői sminkeléshez. Azért vettem mert kompakt és így könnyen szállítható és nem túl időigényes felrakni a sminket. Annyit hoz mint egy átlagos korrektor, nem túl tartós, napközben többször igazítani kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.