Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 12.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Kategória:   Sminkek szájra

Klasszikus színskálával rendelkező, klinikailag tesztelt, E vitaminban gazdag, magas pigmenttartalmú rúzs. Matt hatása és különösen erős színtartó tulajdonság van.

mstindigo

2014. június 11.

Nagyon rossz rúzs. Előtte nagyon alaposan aláhidratáltam, majd leitattam a felesleget, és felkentem. Nyilván tisztában van az ember azzal, hogy egy matt rúzs szárít, de ez nem csak a szokásosnál is jobban szárított, hanem nagyon-nagyon csúnyán beleült a redőimbe, mindössze negyed óra alatt, amíg az Ó utcai sminkboltban vásárolgattam. Rengeteg szép divatszínben van egyébként, emiatt kap 2 csillagot. Szerintem drogériában jobb matt rúzsokat lehet találni, hogy a drágább, profi rúzsokat ne is említsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.