Kryolan

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 11.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Sminkbolt, online

Bársonyos textúrájú, könnyen satírozható, magas pigmenttartalmú szemhéjfesték.

Ár: 3000 , Eladó: Rosefan
Állapot: alig használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: csak személyes átvétel
Kornelia14

2018. augusztus 8.

Nagyon szépek a színek és professzionális sminktermékekhez méltó a választék. A Ó utcai bolt kiszolgálása, a pozitív tapasztalatok ellenére sajnos nekem nem volt a MAC-el azonos kategória. Viszont messze nem ez volt az egyetlen ami miatt nálam 3 *-ot érdemel csak. Bár a szín tényleg gyönyörű (matt, cream és mauve árnyalat) de nem valami tartós és nehezen kezelhető. Felvitel alatt nagyon porzik és nehezen tapad a szemhéjra. Kb 2-3 órát bír csak ki és a maradék is lepereg. Így sötét színnel meg se merek próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

danyadi77

2018. március 5.

Van néhány semleges szín, de valamiért nem vagyok oda értük. Talán az antracitszürkét többet használom. Egy málnáspiros árnyalatot pedig pirosítónak. Ránézésre nagyon durva, de teljesen normális hatást lehet vele elérni. Sokáig elég lesz, lassan fogy. A tartósságával azért nem vagyok 100% elégedett, a nap végére eltűnik rólam (pirosítóként használva).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Hamarv

2017. szeptember 12.

Egy 15db-os palettát állítottam össze, ennek sokkal jobb minőségű a doboza, mint a fém 10 darabos. Konkrétan a 15-ben minden szín benne van amit valaha használok akár egy éjszakai akár egy nappali sminkhez a zöld szememre. Szemezgettem naked es tarte palettakkal, de ahhoz hogy minden alkalomra jó legyen legalább 2x ennyibe került volna. olyan színeket választottam, hogy highlighter és szemöldök szín is van benne. Mindenre elég és tökéletes, nem mászik el a nap vagy a buli végére sem. Aki teheti ruházzon be rá, 26e forint volt így a tok a 15 színnel és tényleg semmi mást nem használok. Az O utcában tündériek a lányok, nagyon sokat segítettek az ő érdemük is volt, hogy összeraktuk számomra a tökéletes palettát, amiről azt sem tudtam, hogy létezik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Csillagpor123

2016. szeptember 3.

Eredetileg egy Naked palettát szerettem volna. Kedves férjem viszont nagyon megszeretett volna lepni egy smink palettával, ezért konzultált két sminkes ismerősével, hogy ők mit ajánlanának. Mind ketten a kryolan termékeket javasolták. Így kerültem el az Ó utcai smink boltba.

A Naked-et csak azért nem mertem megrendelni, mert nem tudtam kipróbálni, látni hogyan is állna nekem. És ha már kettő hármat nem használtam volna a színek közül, sajnos nem érte volna meg az árát.

Az Ó utcában mindent kilehetett próbálni, nem csak kézen, hanem még szemhéjon is!

Vettünk hozzá egy nagyon szép fém tokot ( olyan 3000 körül volt) és 8 db festéket lehet beletenni, amit egyénileg lehet össze válogatni. Az után töltők olyan 1300 ft -os áron kaphatók.

A színek hihetetlenül pigmentáltak, krémesek, tartósak!
Szerintem rettentően sokáig elég ez a 2,5 g. Úgyhogy mindenképpen megérte!

Ott egyenlőre öt színt választottam, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan tele lesz az én kicsi palettám =) Nagyon szeretem!

Update:
A tok borzalmasan rossz minőségű! Sajnos több helyen is lejött róla a festék, ti jártatok már így? Bár a legdurvább, hogy sajnos egyik nap véletlen kiborítottam a körömlakk lemosómatés telibe ráfolyt, gyorsan el is vettem és megtisztítottam de az egész tok két pillanat alatt szinte szét folyt ( A szemfestékeknek semmi bajuk nem lett. ) Tudom, hogy ez EXTRÉM körülmény, de akkor sem láttam még semmit ennyire tönkre menni..... :D

Update 2 :
A színeit a mai napig szerettem és azóta szépen tele lett (VOLNA) a palettám.
Egy utazás során semmi extrát nem csináltam, de az egyik szín teljesen megadta magát és ki esett! Az elején azt hittem, hogy fém alsó részével együtt, de NEM. Szerintem a kryolan és én nem leszünk örök hűségben.
:((((((

Ha valakit érdekelne , mely színeket birtoklom:
Highlight G ( Tökéletes Highlight szín, arc csontra is felszoktam vinni, hamarosan el fog fogyni, pedig más highlightert is szoktam használni. )
Pearl Candy G
Rose quartz
2-72 ( KIESETT!!!)
Oat
Chocolate
K3 ( Szemöldökömre is tökéletes )
Black ( Nehéz elsatírozni , ezért nagyon keveset használom )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

A színek hihetetlenül pigmentáltak, krémesek, tartósak!
Szerintem rettentően sokáig elég ez a 2,5 g. Úgyhogy mindenképpen megérte!

Update:

Update 2 :
A színeit a mai napig szerettem és azóta szépen tele lett (VOLNA) a palettám.
:((((((

Ha valakit érdekelne , mely színeket birtoklom:
Pearl Candy G
Rose quartz
2-72 ( KIESETT!!!)
Oat
Chocolate
K3 ( Szemöldökömre is tökéletes )
Black ( Nehéz elsatírozni , ezért nagyon keveset használom )

kfruzsi

2016. július 1.

Gyönyörű, pigmentált matt színeik vannak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Gyönyörű, pigmentált matt színeik vannak. :)

anna990

2016. április 20.

Pirosítót kerestem az arcomra, kiválasztottam egy színt, aztán otthon derült ki, hogy szemhéjpúder, de semmi baj nincs vele :D (Mondjuk nem értem, miért ezt adták, látom, van 3,5 grammos termékük külön, pirosítóként.) Csak utántöltőt vettem, a sima tok hozzá 900, a 3 "férőhelyes" pedig 1600, szóval szerintem eBayről rendelek, tuti van. Szeretnék összeállítani egy kontúr palettát, elég valószínűnek tartom, hogy innen válogatok össze hozzá színeket. Ennyire egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Argold

2016. április 3.

Sajnos nekem ő sem vàlt be. Annyira zsíros még a szemhéjamon is a bőr, hogy hiába az alap, nap végére ez is vagy szinte felszívódik, vagy összeáll rajtam. Pedig nagyon akartam szeretni. Viszont csodás színek vannak, a végtelenségig és nagyon jó fejek, segítőkészek az Ó utcában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

cardinale

2016. március 25.

A színek pigmentáltak, könnyű velük dolgozni és megfelelő technikával tartós sminkek készíthetők vele. Nem maszatolódik, nem porzik, nem mászik el. A vele készült smink nap végén is vállalható. Nagy a színválaszték, megéri az árát. Eddig nyolc színt van meg, de azért még pár színre ácsingózom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

AligatorBaby

2016. február 6.

Legjobb szemhéjpúder, ami csak létezik, könnyű haszálni, és nagyon tartós. Highy recommended kategória :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

KissQkta

2016. január 31.

AB64 matt sötétlilát vettem. Kontúrnak használom. Fantasztikusan pigmentált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

AB64 matt sötétlilát vettem. Kontúrnak használom. Fantasztikusan pigmentált!