Kun Cseppek

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Herbaház, Mediline, online, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babanyuszi, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   Herbaház, Mediline, online, bioboltok
Kategória:   Szépségvitaminok

Étrendkiegészítő készítmény. A sárgabarackmag-olaj több mint 50 %-ban tartalmaz egyszeresen telítetlen zsírsavat, többszörösen telítetlen zsírsavak közül omega-6 telítetlen zsírsavat.

Összetevők: többszörösen telítetlen zsírsav -omega-6 telítetlen zsírsav, valamint egyszeresen telítetlen zsírsav: olajsav és telített zsírsavak

Alkalmazása: Belsőleg: naponta 2 ml (1 mokkáskanálnyi)

• Alvászavar
  • Rákmegelőzés
  • Visszér problémák

Nashuaaa

2016. május 14.

Hivatalosan is a kedvenc olajam! Ráadásul szerintem ennek a márkának a legjobb, legtisztább az olaja, nem mellesleg pedig magyar termék. Este szoktam a megtisztított arcomat rózsavízzel bepermetezni és abba nem túl sok,de nem is kevés olajat belemasszírozni, picit várok, pár percet, hogy beszívódjon nagyjából, utána lefekszem aludni. Reggelre hihetetlenül puha az arcom, feltölti, kisimítja, egészséges összképet ad, úgy, hogy egyáltalán nem zsírosít, pedig nekem szeborreás bőröm van. Nagyon gazdaságos és ez javít a leglátványosabban a bőrömön, mindig van otthon belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil