Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatása: Száraz, durva bőrre, kötőszövet vitalizáló, hajpakolásként is kiváló, E vitaminban gazdag olaj.

mili

2012. november 26.

Éjszakai krémbe keverem, és tökéletes. Önmagában még soha nem használtam. Maradt egy kis adag az üvegben így kipróbálom hajpakolásba is. Alapdarab nálam az olajok között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 26.

Alice83

2012. november 26.

Nem ezt a fajtát de használtam búzacsíra olajat..
Ami jó benne h könnyen kenhető olaj, szereti a bőröm, nappali krémhez adva nagyon jót tesz..fogyasztva nagyon egészséges aki ódzkodik a "mesterséges" E vitamin kapaszulától annak főnyeremény..arra azért figyelni kell h gyorsan romlik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Nem ezt a fajtát de használtam búzacsíra olajat..

Emolliensek: Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil