Kurland

Ár:   7980 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandkozmetikumok, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló nappali és éjszakai krém, száraz, érzékeny, és problémás bőrre. Értékes kecskevajat, és jojoba olajat tartalmaz, így a száraz, és a problémás bőr ápolására is tökéletes. További aktív hatóanyagai, az urea pura, a panthenol regenerálják és hidratálják a bőrt, és gondoskodnak a kellő hidratációs szint megtartásáról is. A hozzáadott répa olaj kivonat B-, C-, D-, és E- vitamin tartalma elősegíti a bőr természetes megújulását és védekezését, és kiváló antioxidáns.

szllxsiv

2019. január 30.

Éjszakai krémként kentem fel, hiszen ez egy gazdag, zsíros krém, de reggel puha arcbőrrel ébredtem. Egy fél éve nem használtam, mert már elfogyott. Mostanában probléma is volt, hogy iszonyú száraz bőröm, hiába használtam C-vitaminos szérumot, arc olajakat, hidratáló krémet, semmi változást nem tapasztaltam. Most megtaláltam a fiókban a tubusát, mondom megnézem maradt-e benne, és persze maradt egy használatnyi. Felkentem, és csak úgy itta a bőröm.. Ez hiányzott nekem. 10000%-hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Urea

Kecskevaj. Nem szabványos INCI név, a hozzá leközelebbi hivatalos INCI összetevő a kecske tej, a caprae lac, aminek besorolása bőrkondíciónáló.

A Kurland termékeket gyártó Haslauer cég honlapja szerint  a kecskevaj A, B, C és D vitaminban gazdag, számos ásványi anyagot és nyomelemet tartalmaz, melyek védik és regenerálják a bőrt.  A kecskevaj összetétele nagyon széles, pl. Q10 co-enzymet, valamint több mint 70 féle telítetlen zsírsavat tartalmaz. Alacsony, 37 fokos olvadási pontjának (test hőmérséklet) köszönhetően a kecskevaj gyorsan felszívódik még a mélyebb bőrrétegekbe is, és támogatja az aktív hatóanyagok felszívódását is.

Sajnos semmilyen szakirodalmat nem találni az interneten, ami a fenti információkat megerősítené.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Forrás: ITT