Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandshop, Módosítva: 2011. október 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tökéletes keveréke a tengeri sónak, a bőrápoló olajoknak és levendula virágnak. Fürdővízbe öntve a levendula ellazító és nyugtató illatot áraszt. A tökéletes kikapcsolódás!

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.