Kylie Cosmetics

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: candy28, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Ár:   $7
Kiszerelés:   1,4 g

Krémes textúrájú, erősen pigmentált, préselt por állagú szemhéjárnyaló, többféle kivitelben. A külön megvásárolható üres, mágneses Kylie palettában saját magunk állíthatjuk össze a kedvenc árnyalatainkat.

28 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

candy28

2018. október 7.

Ennek a Kylie-nak mindig nagyon jó ötletei vannak, de szerintem ez lett a legjobb! Régebben is nézegettem a szemhéjpalettáit, hogy "jajj de szép", csak elég drága. Jobbára, ahogy megfigyeltem, mindig csak 1-2 árnyalat érdekelt a palettákban. Az alapok majdnem ugyan azok, majdnem mindegyikben vannak drappos pasztel színek, valami aranyos és fekete, vagy sötétebb szín is. Arról nem beszélve, ha minden palettát megvennénk csődbe mennénk. Erre van ez a jó lehetőség, hogy tényleg, csak azokat az árnyalatokat vegyem meg, amik érdekeltek abból a palettából. Így vettem olyan árnyalatot, ami a Sorta Sweet palettából megtetszett, vagy a Kourt x Kylie mini palettákból. Remélem tovább bővíti hamarosan a kínálatot. Szupi dolog ez!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.