Kylie Cosmetics

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: candy28, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   $20
Kiszerelés:   6,3 g

Limitált kiadás

Erősen pigmentált, csillámos folyékony szemhéjfesték, a 2018-as születésnapi kollekció része. Használható önmagában, vagy fedőrétegnek is.

3 árnyalatban kapható

Kylie Cosmetics Glitter Eyes - Hello Ghordeous & Witch and Famous
Ár: 4000 Ft/db + posta , Eladó: candy28
Állapot: Swatcholt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után ajánlott postán maradó

candy28

2018. október 7.

Imádom! Annyira gyönyörű színe van. Önmagában is megállja a helyét a szemhéjon. Én az Eat Cake árnyalatot rendeltem, ami a képen is van. Nagyon szép babarózsaszín. Időtakarékos is mivel az applikátorral csak felkenem és már kész is. :) Beszerzem még a másik két árnyalatot is. Updatelek, ha megérkeztek.
UPDATE! Megérkezett a másik két árnyalat is a Fine Wine, ami gyönyörű lilás árnyalat. Ezt is imádom. Valamint a Born to Sparkle ami egy aranyszínű árnyalat. Ez az arany kissé távolabb áll tőlem, de ezt leszámítva szuper. A babarózsaszín és a lila mindent visz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.