Kylie Cosmetics

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g + 2 x 4,5 g + 7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: candy28, Módosítva: 2019. november 21.

Ár:   $40
Kiszerelés:   8,5 g + 2 x 4,5 g + 7,5 g

A Koko Kollection Face Palette egy szatén pirosítót, két fénylő highlightert és egy matt bronzosítót tartalmaz.

• A pirosító (Rodeo Drive) lágy és építhető, segít elérni a tökéletes pírt az arcon.
  • A két highlighter (Troop Beverly Hills, 90210) selymes és csillámos, ezáltal megadja az arcnak a csillogást.
  • A bronzosító (Hollywood Blvd) pedig jól eldolgozható és könnyen elérhető vele a tökéletes végeredmény.

candy28

2018. október 7.

Nagyon szeretem ezt a palettát, jól ki tudom használni. Szerintem ez a paletta jobban a világosabb bőrűeknek áll jól. Az én bőrszínemhez passzol. Jól építhető, nem porol.Tetszik, hogy egyben van benne minden, így amikor reggel sietek nem kell külön nyitogatnom pirosítót, highlightert és bronzosítót. Ezzel a Kylie termékkel is elégedett vagyok. Talán egy dolog az ára..nem biztos, hogy 40 dollárt adnék érte. Bár általában úgy is szoktak akciók lenni, szóval kedvezményes áron szuper kis paletta. Az ár miatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.