Kylie Cosmetics

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3 x 3,25 ml és 3,75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 21.

Ár:   $40
Kiszerelés:   3 x 3,25 ml és 3,75 ml
Kategória:   Sminkek szájra

A szett 3 erősen pigmentált, tartós, hidratáló hatású matt folyékony rúzst (Okurrr, Gorg, Khlo$) és egy volumennövelő szájfényt (Damn Gina) tartalmaz.

Kylie Cosmetics Koko Kollection Matte Liquid Lipstick
Ár: 3.200,- Ft (+ postaköltség) , Eladó: ViKimi
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után
Szucsdetti98

2019. január 8.

Fhú, én nagyon szeretem. Black friday előtt rendeltem meg, ingyenes ki szállítással, így az ára elég baráti volt (4ezer Ft). A csomagot nyomon tudtam követni, majdnem másfél hét alatt itt volt (3 napot állt a vamelvizsgalas miatt 🙄). Khlos színben van meg, de egyszerűen csodalatos! 😍
Meglepően szép színe van, felkenés után kicsit oxidálódik, nálam kicsit tégla színű lesz. Lassan kopik, egyenletesen, és nem feltűnő egyátalán. Szerintem ez egy szuper termek, ha van lehetőségetek mindenképp próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

candy28

2018. április 19.

Khlo$ árnyalatban van meg. Mostanában szinte csak ez van a számon. Jól mutat a nagyon fehér bőröm ellenére is. Kényelmes viselni, olyan érzés mintha semmi nem lenne a számon és szerencsére nem is kopik gyorsan. Az evést is jól bírja. Nem szárítja a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 3.

Nagyon jó nekem a gorg a kedvenc árnyalatom mindenképp megéri az 5*ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 3.

Nagyon jó nekem a gorg a kedvenc árnyalatom mindenképp megéri az 5*ot

bbrilona

2017. szeptember 18.

OKURRR árnyalatom van. Gyönyörűen és gazdagon fed, csodás a szín. Erősen szárít és nagyon csúnya darabosan kopik le pár óra múlva. Olyan, mintha ceruzával körberajzoltam volna a szám. A javítás nem igazán szép, mert helyenként vastag lesz. Most sűrűn hidratálom és radírozom a számat, hátha ez volt a baj.
Továbbra sem ez a kedvenc. A Jeffree is és a ColourPop folyékony rúzsaimat is sokkal jobban szeretem. Egyszerűbb velük dolgozni és tovább szép az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Virag037

2017. április 15.

Imádom! Ár-érték arányban pompás /a többi Kyliehoz képest/ és a színek is mesések. Pont ilyen nude barnás árnyalatot kerestem már régóta, azóta szinte mindennap a számon van a Khlo$ árnyalat. Jól fed, mesés illata van, és szépen bemattul, nem beszélve arról, hogy nagyon tartós. Egy napig ki szokta bírni, mag a szám belső felét kell újra kenni. Nagy kedvencem még az Okurrr árnyalat is, ami szerintem a koktélcseresznye színéhez hasonlít. Gyönyörű! A Damn Gina szájfény sajnos nem olyan tartós, de elnézem neki, mert rövidtávra az is szép.
Hátrány: borzasztóan szárítja a számat, de Labello függőségem miatt ez hanyagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

PastelGuppie

2017. március 10.

IGEN ezaz! Végre beszeretem , USA-ban élő barát küldte el és megúsztam a vámot emiatt. A matt színek tartósak, főleg a Gorg na azt alig lehet leszedni és eléggé ott marad a nyoma. Ezt a színt csak ősszel vagy különleges alkalmakra javaslom vagy annak aki szereti a goth stílust. Leo lip kit volt meg először ,de eladtam ,mert túl sötétnek gondoltam. Valahogy ezt a színt az ördög is utánam tolta talicskán,mert a Gorg kb. ugyanaz mint a Leo.
Khlo$ barnább mint amire számítottam, a Lovely K-lips (Neutral brown) árnyalatától 2-3 fokkal sötétebb. Nekem annyira nem áll jól,de jó minőség. Kedvencem az Okurrr szín kb. emiatt rendeltem meg az egész szettet. Jeffree Starnak igaza volt ez a szín olyan mintha az eper és a görögdinnye keveréke lenne. Damn Gina gloss: jobb mint a So Cute gloss, de nem vagyok szájfény rajongó. Könnyen lejön,tele van csillámmal, olyan mintha a gyerekkorunk csillogós tubusos szájfénye felnőtt volna és kapott volna egy fancy csomagolást. Illatos mindegyik, engem nem irritál és szeretem ezt a jellegzetes Kylie Cosmetics illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

tika

2017. február 14.

IMÁDOM. Eléggé drágállottam, nagyon szép, nagyon jó. De többször nem rendelek mert iszonyú sokba kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.