Kylie Cosmetics

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: candy28, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   $16
Kategória:   Sminkek szájra

Teljes fedésű, hosszan tartó, ultra pigmentált, bársonyos folyékony rúzs, krémes matt hatással.

3 árnyalatban elérhető: Rad (narancsos piros), French Kiss (lágy nude rózsaszín), Minnie (meleg, mély rózsaszín)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

candy28

2018. június 2.

Nagyon vártam a Kourt X Kylie kollekciót, a Kylie termékeket általában pénteken délután 3-kor "vezetik" be, sajnos az időeltolódás miatt nálunk ez az időpont éjfél. :( hát egy átdolgozott hét után nem volt kedvem ébren maradni. Ezért "csak" a Rad színt tudtam beszerezni. Először gondolkodtam, hogy megrendeljem-e? Mert csak egy élénk "narancsos" piros szín. JÓL döntöttem. Imádom! Csak ez van majdnem mindig rajtam. Még a Khlo$ matt rúzsomat is háttérbe szorította. Sajnos a többi két színből nem tudtam rendelni. :( Azt csak a formula miatt is megvenném. Ez a Rad nagyon különleges szín. Olyannnyira tetszik, hogy "piros" rúzs mániás lettem. :D A fehér bőröm ellenére is nagyon jól mutat. Mindenki megnéz azóta, sőt többen is megdicsérték a rúzsom. Tartóssága is nagyon jó. Egy Velvet rúzsom se bírta még ennyire. Egy rendezvényen még a kenyérlángos evést is kibírta. Picit kopott meg belülről. Iváskor picit meglátszódik az üveg száján, de a számon marad. A csomagolása is nagyon tetszetős. Szóval szerintem eddig ez Kylie legjobb Kollabja. :)
Remélem feltöltik még a készletet, én tuti rendelek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Remélem feltöltik még a készletet, én tuti rendelek. :)