Kylie Cosmetics

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: thesmell, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Ár:   $36

Színeinek, textúráinak és eszközeinek köszönhetően könnyedén elsajátíthatjuk a tökéletes Kylie szemet. Gél állagú szemhéjtust, szemceruzát és egy ferde ecsetet tartalmaz.

Fekete és barna színben kapható.

rANey

2017. november 3.

Fekete színben van meg, nekem a gél egyszerűen tökéletes, csak ezt használom már egy hónapja minden nap. Nem kenődik, nem maszatolódik és egész nap tart. A ceruzával nekem is vannak fenntartásaim, korántsem olyan jó minőségű, mint a gél. Vannak ennél jóval olcsóbb és hasonló vagy jobb minőségű ceruzáim. Ha valamiért megérte az egész kit az árát, az egyértelműen a gél, és emiatt nincs is szívem kevesebb csillagot adni a terméknek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Kim17

2017. szeptember 24.

Nagyon jól pigmentált a ceruza, illetve a gél is, a kis ecset is jól kihasználható. Egész nap tart, nem kenődik el egy picit sem. Ár/érték arányban szerintem szuper, 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Nana25

2017. augusztus 14.

Könnyű gél állagú, gyorsan szárad, nekem egész nap tart. A barna színű gél szerintem szemöldökre is tökéletes. A hozzá tartozó ecset is jól kihasználható, a ceruza már csak egy kis plusz a készlethez. Összességében nekem teljesen megérte, jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 14.

PastelGuppie

2016. december 14.

Fekete színben van meg (eredeti,Kylie Cosmetics oldalról) és a zselés része rendben,de a ceruza borzalmas. Egyszer kihegyeztem (minőségi ,kb. zsír új Kryolanos hegyezővel) és olyan puha a belseje,hogy kb. kimozdul az egész.7000 forintért többet vár az ember, kb egy hibátlan, egyszerű de nagyszerű liner készletet. Valahogy el lesz használva,de ennyi pénzért nem éri meg.
A két csillag csak a márka tökéletes marketingjére és szép csomagolásra jár (még én is elcsábultam pedig nem szokásom sminkelni és nem érdekelnek a Kardashianék sem) és az okés zselés tusra jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.