Kylie Cosmetics

Ár:   $44   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: keserutimi, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   $44
Kiszerelés:   14 x 0,85 g

Limitált kiadás

A Summer paletta 14 könnyen építhető, közepes fedésű és bársonyos textúrájú szemhéjpúdert tartalmaz.

Kylie Cosmetics Kyshadow The Summer Palette + Kylie rúzs Kimberly árnyalatban
Ár: 12.500 Ft (postaköltséggel együtt) , Eladó: candy28
Állapot: Swatcholt, Helyszín: --, fizetés: Ajánlott postai csomag
Ár: 12.000 HUF , Eladó: Cassie25
Állapot: Vadiúj, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Személyes átvétel vagy posta ( a termék ára nem tartalmazza a postaköltséget)
candy28

2019. augusztus 2.

UPDATE! Tényleg minőségi és szép paletta, de nem az Én színvilágom. Viszont aki imádja a korallos színeket, neki alapdarab. ;)
Már rég terveztem beszerezni palettát, most jött el az idő. Nagyon szép színek vannak benne, szebbek mint a képen. Nagyon pigmentáltak. A csillámos színek pedig mesések. Nem porol. A csomagolása is igényes. Utazóbarát kialakítású, tükörrel. Egyetlen dolog az ára, de hát ez ezzel jár sajna. Azért nem vonok csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.