Kylie Cosmetics

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: candy28, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   $12
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes textúrájú, hosszan tartó szájceruza. Viselhető önmagában, vagy kedvenc Kylie rúzsunkkal is. Szabványos méretű ceruzahegyezővel hegyezhető.

17 árnyalatban kapható

candy28

2018. november 20.

Eddig még csak a Lip Kit-ek részeként volt szerencsém kipróbálni őket, de nagyon szeretem. Én azon szerencsések közé tartozom, akinek nem tört el szállítás közben a ceruza. Krémes állagú, jól lehet vele dolgozni, tényleg magában is elég lenne megszínezni az ajkakat, főleg az erősebb színekkel. Egyszer be fogok ruházni, csak szájkontúrceruzára is, akkor updatelni fogok. Eddig, amiket a Lip Kitek mellé kaptam megnyertek. Jól lehet őket faragni.
UPDATE: A magában megérkezett ceruzáim is ugyan olyan jó minőségűek, mint amiket a kit mellé kaptam. Krémes, jól lehet velük dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.