Kylie Cosmetics

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: candy28, Módosítva: 2019. április 10.

Ár:   $24

Laza por, ami könnyedén fixálja a sminket. Megköti a nedvességet és olajat.

6 árnyalatban kapható

candy28

2019. április 26.

Beige árnyalat tulajdonosa vagyok. Eddig nem értettem ezt a "bakingelős dolgot", hát megpróbáltam. Már csak azért is, mert ha vettem Setting powdert, félárban kaptam meg a korrektort mellé. Nos azóta már próbálkoztam vele, és tényleg van benne valami mert, nem fénylik annyira az arcom. Egyszóval ő is egy jó Kylie termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.