Kylie Cosmetics

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,65 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: candy28, Módosítva: 2019. március 19.

Ár:   $45
Kiszerelés:   12 x 1,65 g

2019-es valentin napi limitált kiadás

12 szín található benne, csillámos és matt szín is egyaránt. A Kandy Heart és a First Date árnyalatok préselt pigmentet tartalmaznak.

candy28

2019. május 12.

Imáááááádom ezt a szépséget. Nagyon szép és minőségi paletta. Gyönyörű sminkeket lehet belőle készíteni. Az első rendelésről lecsúsztam, de szerencsére készlet feltöltéskor sikerült megszereznem. Mint mindegyik Kylie paletta, amit próbáltam, ez is nagyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.