Kylie Minogue

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. január 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád:virágos -fás

Illatjegyei:szantálfa, rózsa, pézsma, körte

Ferita

2014. március 18.

Bárcsak egyszer valahol még újra vehetném ezt az illatot!Hatalmas nagy kedvencem volt...de ezt is megszüntették,mint olyan sok kedvencemet! :(

Up.:Decemberben szülinapomra kaptam egyet.Kedves férjem neten még be tudta szerezni.Az illat még mindig tökéletes,de arra nem emlékeztem,hogy ennyire nem tartós... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Yubiri

2013. augusztus 18.

Kellemes illata volt, én szerettem. Bár nem valószínű, hogy most is újravásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Emmeline

2012. október 3.

Kamaszkorom nagy kedvence, ha bárhol látnék, újraszagolnám a nosztalgia kedvéért, de így csak a szép emlékeimből, és a rengeteg, akkor elhasznált üvegből adódóan pontozok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.