L.A. Colors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

radioaktiva

2012. június 14.

Lányom versenytáncol, s a versenyeken általában lehet venni sminkcuccokat is. Ott találkoztam először a márkával és mivel szükségem volt egy zöld szemceruzára, így gondoltam kipróbálom. Bár számomra tökéletesen ismeretlen volt eddig ez a márka, nem okozott csalódást. A színe nagyon szép, ( P620 Aspen green), könnyen hegyezhető, szép vonalat lehet vele húzni, mert se nem túl puha, se nem túl kemény. Satírozható, ÉS ! lerobbanthatatlan :-) Elégedett vagyok vele, főleg hogy az ára 1000 Ft alatt volt. Biztos, hogy veszek még mást színt is, mert elég nagy a színválaszték.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 14.