L.A. Colors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: Szaszmancs, Módosítva: 2012. április 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakkok különféle köröm-problémák megoldásához: erősítéshez, gyógyításhoz, védelemhez, valamint manikűrözéshez.

kiflimorzsa

2015. szeptember 28.

A fokhagymás volt meg de semmit se csinált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

A fokhagymás volt meg de semmit se csinált

Szaszmancs

2012. február 19.

Nekem ezek közül a Smudge Fixer van meg,de az égvilágon semmire nem jó. Nagyon híg és felkenve 1-2 napnál tovább nem bírja. 1600 forintért én többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Acetone 0 0

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.