L.A. Colors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Citrom illattal.

Kiszerelés: 32 db

Scarlett91

2014. január 9.

Nagyon cuki kis csomagolásban van és tök jó az illata azt hiszem nekem epres, dinnyés és a képen látható citromos volt meg. Olcsó, viszont számomra nem volt túl praktikus, nekem könnyebb és gyorsabb egy nagyobb vattával eltávolítani a lakkot a körmömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

_ca_

2013. szeptember 26.

Ez egy filléres termék, ehhez képest nagyon szépen lehozza a körömlakkot. Kezenként egy kendőcskét szoktam elhasználni hozzá. Az egyetlen dolog, amire oda kell figyelni, hogy nagyon vékonyak ezek a kendők, és nehéz pont egyet kivenni a dobozból, ezzel együtt is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.