L.A. Girl

Ár:   $10   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2019. április 3.

Ár:   $10
Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Latexmentes szivacsok a folyékony termékek eldolgozásához. A hegyes végű, lapos szélű és lekerekített oldalakkal rendelkező sokoldalú szivacs tökéletesen eléri az arc legnehezebb területeit is.

zsucci93

2019. április 7.

Sok youtubert hallottam erről áradozni, számomra érthetetlen miért. Nem rossz szivacs, de túlságosan kemény, textúrára meg sem közelíti a real techniques vagy az Ecotools szivacsokat, arcán viszont szépen meghaladja őket sajnos. :( Nem lesz újravevős nálam sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.