L'amia Natura

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. október 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• A rózsavíz mára a nők arcápoló készletének alap darabja lett, arcpermetként, alkohol mentes tonikként használatos.
  • A reggeli, illatos damaszkuszi rózsás arcmosás nemcsak a bőrt kelti életre, hanem megalapozza a minden napi jókedvet, erősíti a nőiesség érzését.
  • 100% - os tisztaságú, tartósítószer és alkoholmentes, friss, koncentrált, a damaszkuszi rózsa szírmaiból vízgőz desztillációval nyert aromavíz. Csodálatos illata mellett, kitűnő bőrregeneráló, bőröregedés gátló, frissíti, életre kelti a fáradt, megöregedett bőrt.