L'amia Natura

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. október 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Igazi francia, 100% -os tisztaságú, tartósítószer- és alkoholmentes, friss, koncentrált, a levendula virágaiból vízgőz desztillációval nyert mikrobiológiai tisztaságú aromavíz.
  • Legismertebb tulajdonsága a nyugtatás és gyulladáscsökkentés de azt is érdemes tudni, hogy az égési sérülések első számú természetes gyógyítója. Gyermekek számára is biztonsággal használható, valamint hasznos a sebek, hegek és a korpás haj kezelésében  is.