L'Artisan Parfumeur

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   35 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2016

Kreátor: Fabrice Pellegrin

Illatjegyek: írisz, levendula, bőr

Ár: 3500/10 ml , Eladó: rupililla
Állapot: Üvegesből frissen fújom, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Előreutalással, postánmaradóra tudom küldeni
FÚJÓSBAN: L'Artisan Parfumeur Bucoliques De Provence EDP
Ár: 5 ml 1800 Ft+ szállítás, 10 ml 3600 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: frissen fújva , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: postán maradóra küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

abodri

2021. december 4.

Egy rendkívül visszafogott, mégis nagyon elegáns, de hétköznapokra, munkahelyre is használható szépséges illat. Nem hagy maga után illatcsíkot, viszonylag bőrközeli, és nagyon tartós. Szeritem 30+-os parfüm, fiatal lányokon nem tudom elképzeni.
Négyévszakos. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 4.

Négyévszakos. :)

Myrtle

2020. február 26.

A mai napon jutottam hozzá, és már alig vártam, hogy kipróbálhassam. Vakvásárlás volt, fragin olvasgattam róla véleményket, és elképzeltem, milyen lehet... Mivel mindhárom összetevőjét (bőr, levendula, írisz) nagyon szeretem, biztos voltam benne, hogy egy kis puha, komfortos, vintage illatkára számíthatok. Hát nem! A kevés összetevő ellenére igenis sokrétű illat, a levendula és az írisz is csodaszép átalakulásokon megy át, sok arcát mutatva, mindamellett kikövetelve magának a figyelmet. Az én bőrömön nagyon intenzív, tartós, nagy szillázsú, és elképesztően virágos. A levendula először picit nyers, uniszex, mint amit most szakítottak le a mezőn, majd az írisszel púderes, szofisztikált, krémes virágillattá változik, mindennek a bőrös jegy egy hihetetlenül luxus, nőies keretet ad. Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

emb1p3

2019. augusztus 27.

Szikár, nemes egyszerűség. Azt hinném amúgy, ha nem tudnám, hogy mi ez, hogy egy új Hermessence. A fejillat frissen levendulás, de érdekes, mert nem olyan régi férfiparfümösen, és nem is Mon Guerlain-es édeskésen, hanem élénken, uniszexen. Aztán nem púderkompaktosan, budoárosan édes (mint a Lipstick rose, True lust, Putain des palaces és még ezer), de nem is fojtogatóan száraz (Tubereuse capricieuse) az írisz, hanem szimplán csak andalítóan meleg. Aztán egybegomolyog az Hermes velúros bőrillatára emlékeztető akkorddal (olyan Cuir d'ange-osan), aminél kevés szebb dolog létezik a parfümiparban. Eleget mondani a legnehezebb, és ez tényleg patikaegyensúly. A Dior Homme ehhez a tökletesen uniszex formulához képest női illat. Bőrközeli, és a tartóssága is Artisan-os, de azért nagyon nem öt perc, szerintem baj lehetett az előző hozzászóló mintájával. Most már szeretnék végre egy rossz Artisant szagolni, csak a világ megnyugatató tökéletlenségébe vetett hitem megerősítésére, de hiába, eddig még nem tudtak hibázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

LocseiZsuzsanna

2018. október 31.

Ėn itt a krémmánián rendeltem egy fufut belőle, mert imádom az Artisant, akkor is ha, ha egy illat nem kifejezettem az én ízlésem elismerem, hogy minőségi parfümöket alkotnak. Ismerem őket, tudom, hogy némelyik hamar elillan, más csak bőr közeli marad (edt), de ez a Provence, ez teljes csalódás! Ezt csak 5 percig érzem a bőrömön, pedig ez elvileg edp, aztán semmi! Addig az 5 percig egy levendulás hintőpor illat, semmi írisz, semmi bőr. Egy nagy semmi. Kidobott pénz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

mrsgrob

2017. március 12.

Mindig problémás megfelelő őszi parfűmöt találnom. Ebből csak az újdonsága és egyszerű illatjegyei miatt rendeltem mintát. Unisex, talán kissé női rész felé hajolva. Bőrközeli és puha, elegáns és meleg de semmit nem visz túlzásba és nem fűszeres. Rajtam egyértelműen nem virágos hanem bőr illat, de lágy és nagyon kellemes. Fás illatot kerestem, de ez csodálatosan teljesíti az elvárásaimat.
UPDATE: nagy a szerelem, enyém lett egy üveggel. Ősszel, télen és most tavasz elején is remekül teljesít. Attól függően milyen hideg vagy meleg az idő, más-más jegye dominál rajtam, de mindig könnyeden elegáns és kiegyensúlyozott illat marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 12.