L'Artisan Parfumeur

Ár:   25 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. április 25.

Ár:   25 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A 2003-ban megjelent illat mögött Olivia Giacobetti állt. Hosszú szünet után 2014.tavaszán ismét piacra dobták, limitált  kiadásként 100 ml EDT formában kapható. Meghatározó illatjegye a mandula, de az illat összetevői között szerepel az írisz, fehércédrus és a vanília is.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

GNóri

2018. január 30.

Üvegből illatolva tényleg érződik a finom, puha, diszkréten édeskés mandula, a bőrömön viszont csak keserű, frissen vágott fű-szag. Amit egyébként nagyon szeretek, de parfümként nem akarom viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Judiit

2017. április 17.

oh.... évekig volt a parfümöm :) . Meg vagyok veszve a mandulás és vaníliás illatokért.
Nos.... jól írták, aki egy dögös vaníliás, vagy mandulás parfümöt keres az lapozzon tovább. Ez maga a mennyei tisztaság, ártatlanság illat. Nekem :). Egy ünnep, mint a neve is. Cukrozott , édeskés mandula, de van benne egy kis csavar, amit talán a búzafű frissessége ad, olyan mintha egy frissen letört faág illatát is hozzáadták volna, vagy a mandula héjának kesernyés aromáját. Imádat.... azt hiszem megint be kell szereznem belőle egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 17.

bobekecske

2017. április 13.

Nagyon jól megfogalmazták előttem mások: poros-mandulás finomság. Édes, de egyáltalán nem vaníliás, nincs köze az olyan mandulás esti-dögös illatokhoz, mint a Dior Hypnotic Poison vagy akár a Profumum Roma Confetto-ja. Ugyanakkor ha valaki kedveli ezeket az illatokat, lehet ez egy jó hétköznapi / nappali megfelelője lehet.
A háztól a Jour de Fete és a L'Été en Douce a nagy kedvenceim, mindkettőben van valami puha, naturális de "szellős" jelleg, és mindkettőt örömmel fújom magamra bármikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Vanília

2016. február 20.

Fiatalosnak semmiképp nem mondható finom, visszafogott édes-mandulás, a bőrömön púderessé sápadó illat, ami régi időkre (engem a XIX.-XX. századfordulóra) "emlékeztet". Olyan kiegyensúlyozottan visszafogott illat. Nincsen benne semmi izgalom és semmi izgató. Az elején futólag éreztem magamon a finom mandula illatot, ami borzasztóan tetszett, de az sajnos nagyon hamar elillant - ha az megmaradt volna, beleszerettem volna... Így "csak" egy elegánsan szép parfüm, érett és komolyabb hölgyeknek - én nem vagyok hozzá elég komoly...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 20.

bellehercegno

2015. június 24.

Finom,nőies,bőrbesimuló cukrozott mandulaillat :) Nagyon kellemes,nem fojtogató,olyan megnyugtató - talán ez rá a legjobb kifejezés :) Sajnos viszont nem annyira különleges,mint amilyen drága,így 3 csillagot tudok neki megszavazni! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

csakmoni

Korcsoport: >54
2015. április 5.

Nagyon tetszett ez az illat, de egy idő után fojtogatónak érzem magamon a mandulás-vaníliás illatokat. Kiesett a rostán a Guerlain L'Instant Magic Elixir is, pedig az is csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 5.

Svetlana

2014. november 8.

A világ egyik legjobb illatának tartom. Cukrozott mandula, lágy, nem tolakodó, bőrközeli komfortillat Valóban: érzékiség nincs benne. De vannak napok, amikor az ember lánya nem érzékiségre, hanem nyugodt, kellemes napokra vágyik csupán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 8.

szeliger

2014. május 3.

2014.04.22. Bementem a ... belvárosi parfümériába, hogy valami egészen mást vásároljak és a felső polcon pont az orrom előtt állt ez az üveg egymagában, muszáj volt kipróbálni. Nem volt sok időm, de az illat megtetszett, ezért kértem egy fiolával belőle, amit ez alkalommal a vásárlásom mellé kedvesen ajándékba oda is adtak. (Azért itt megjegyzem, hogy ebben a parmümériában nem mindig voltak velem ilyen kedvesek.) Szóval most pár napig ismerkedhettem ezzel a kis varázslatos illattal. Nagyon finom mandulás illat keveredik még valamivel, amit be kell vallanom, elsőre nem tudtam hová tenni. Amikor aztán itthon olvasgattam róla, akkor esett le, hogy ez a búza lehet. Egy fuvallat abból, amit gyerekkoromban a nagymamám padlásán éreztem, a kiöntött búza illata, szeretem. Ez nem egy szexi illat, ezt a maga kedvéért teszi fel az ember. Ráérős nyári vasárnap délutánok illata, a gyerekek szaladgálnak a kertben a beszélgető felnőttek körül. Jour de Fete, ünnepnap, ha 10 pontos skálánk lenne, 9-t adnék neki. Még valami: az olvasott véleményekben sokszor találkoztam azzal a panasszal, hogy rövid a hatása, ezért erre külön figyeltem, nálam 4-6 órán keresztül stabilan érezhető volt az illat, ami szerintem edt esetén azért nem olyan rossz.

2014.05.03. A minta sajnos elfogyott, én pedig beleszerettem ebbe a különleges, egyedi illatba és nagy örömömre szülinapi ajándék lett belőle. Szeretem reggel, szeretem este, a komfortszintemet egy fokozattal bármikor emeli. Mindehhez jön a szép formájú L'Artisan üveg, amin a csík színe jól harmonizál a parfüm illatával. A N.. parfümériának pedig ezúttal külön dicséret jár, mert nem egy, hanem 3, azaz három szabadon választott parfümmintát kaptam tőlük ajándékba, amivel igazán nagy örömet szereztek (jaj, igazán gyönyörű illatokat választottam és hoztam haza!), pedig nekik nem is említettem a szülinapot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 3.